Laatst gewijzigd:

30-06-2010

 

LAATSTE NIEUWS

 

VAN HET BESTUUR

SEIZOEN 2010-2011: CONTRIBUTIEBETALING GEKOPPELD AAN ONTVANGST SPELERSKAART

 

Het KNKV gaat met ingang van seizoen 2010-2011 (1 juli 2010) de verenigingsbijdrage van DVS aan de bond, een bedrag van zo’n € 8000,=, automatisch incasseren. Gezien de grootte van dit bedrag zijn wij als vereniging genoodzaakt ons strenger op te gaan stellen op het gebied van contributiebetaling en –inning.

 

Er is een behoorlijk aantal leden dat trouw zijn of haar contributie per drie maanden of per maand vooruit betaalt. Dat wordt ook ten zeerste gewaardeerd.

Echter blijft er een veel te grote groep over die het niet heel erg nauw neemt met de contributiebetalingen, wat ertoe leidt dat al na enkele maanden na de start van een seizoen een achterstand is ontstaan die de € 1000,= overstijgt. Deze achterstand in inkomsten zorgde er tot nu toe voor dat onder andere de bijdragen aan de bond niet op tijd konden worden betaald en er betalingsregelingen moesten worden getroffen. Vanaf het nieuwe seizoen sluit de bond deze mogelijkheid uit door de bijdragen van korfbalverenigingen aan de bond automatisch te gaan incasseren.

 

Het bestuur heeft daarom besloten de spelerskaarten (zijn van elk lid in het beheer van de coach/begeleider/aanvoerder van het team en zijn noodzakelijk om wedstrijden te mogen spelen) alleen uit te reiken aan die leden die 3 maanden contributie vooruit hebben betaald op het moment dat de competitie begint. Dit zal eind augustus/begin september zijn. Is het contributiebedrag niet overgemaakt, dan zal het voor die persoon niet mogelijk zijn aan wedstrijden deel te nemen. Dit besluit is de eerste stap richting het automatisch incasseren in enkele termijnen van contributie van leden van DVS en/of het werken met acceptgiro’s.

 

Dus leden en ouders/verzorgers van jeugdleden: Als je (kind) volgend seizoen wedstrijden wil(t) spelen moeten de eerste 3 maanden contributie (juli/augustus/september) vóór 15 augustus op de rekening van DVS zijn overgemaakt. Is dit niet gebeurd, dan ben je uitgesloten van deelname aan wedstrijden tot het moment dat hieraan wel is voldaan.

 

Reacties n.a.v. dit besluit kunnen worden gestuurd aan: penningmeester@dvs69.nl

 

ALGEMEEN NIEUWS

PASFOTO'S

Voor het nieuwe seizoen heb ik van de volgende mensen pasfoto’s nodig daar hun spelerskaart 0- 30 juni 2010 is verlopen.

 

Rens Barendregt

Liscia Beenhakker

Melissa den Boer

Brigitte Hout

Arina Boer

Denise de Waard

Esmee Deijkers

Lisanne Ooijen

 

Graag zo spoedig mogelijk inleveren bij Tini Westermeijer, Ravesteyn 10   bedankt alvast en je weet zonder kaart niet spelen.

 

WEDSTRIJDSECRETARIAAT SENIOREN

Esther Steehouwer en Angela van de Rest gaan met ingang van het seizoen 2010-2011 het wedsecretatriaat op zich nemen. Zij zijn te bereiken via: ws-seniorendvs69@live.nl. Succes dames!

 

VERHUIZING

Ruud Boer en Simone van der Linden gaan op 15 juli 2010 samenwonen en wel op het volgende adres

Aelbert Cuyplaan 72

3343 DB H.I.Ambacht

 

Ruud en Simone heel veel geluk op jullie nieuwe stekkie.

 

Patrice Punt en Jantine Tibosch zijn ook samen naar een stekkie vertrokken en wel naar

Bernard de Wildestraat 628

4827 EH Breda

 

Ook jullie wensen wij heel veel geluk

 

Nieuwe Wedstrijdsecretaris Pupillen

Marloes Overbeeke heeft gereageerd op de oproep van wedstrijdsecretaris van de pupillen. Marloes, heel veel succes toegewenst!

 

Nieuwe leden:

Anoek Verveer

Geboortedatum 20-06-2003

Bondsnummer NKR42Q6

 

Jesse van den Berg

Geb data 18-6-1995

Bondsnummer NJB70M4

 

Brenda Verstraten

Geb.data 24-11-1988

Bondsnummer NGY98Z1

 

Joyce Ploeg

Geb data 28-07-1989

Bondsnummer NGT16V2

 

Nynke Bol

Geb data 23-10-2003

Bondsnummer NKR64R9

 

Allemaal (weer) heel veel plezier bij DVS!

 

Lief en leed verzorging

 

Er bestaat al een aantal jaren een “lief en leed verzorging”. Dit is geregeld vanuit het bestuur. Het is gebleken dat er vanuit de vereniging niet veel meldingen komen. Vooral bij de senioren horen we veel te laat dat er  iemand in aanmerking komt voor een kaartje of iets dergelijks. We willen daarom met klem vragen om, als je in je team iemand hebt die extra aandacht verdiend, dit even te melden bij het secretariaat van DVS met het adres secretaresse@dvs69.nl

Zij stuurt het dan door en dan kan er actie ondernomen worden. Je hoeft niet bang te zijn dat er meerdere meldingen over dezelfde persoon komen, dat houden we zelf wel in de gaten.

Het gaat om mensen die zelf ernstig ziek of geblesseerd zijn, maar ook als er iets ingrijpends in het gezin is. Uiteraard ook om blijde gebeurtenissen. Iedereen die een kaartje stuurt naar het secretariaat krijgt in principe de aandacht van het bestuur.

Marianne Scheurwater

 

 

KNKV

KNKV korfbalkamp 2010 

Klik hier voor meer informatie over het korfbalkamp vanuit de KNKV. Je kunt je met een heel team inschrijven!

Klik hier voor de algemene voorwaarden

Klik hier voor het inschrijvingsformulier 

 

VERJAARDAGEN

Alle jarigen, van harte gefeliciteerd!
Juli
02/07    Carolien Scheurwater
06/07    Paulien van Weijen
07/07    Walclef Dronkers
11/07    Melanie v.d. Meer
12/07    Britt Snijders
13/07    Nick de Paauw
15/07    Marianne Scheurwater
16/07    Eric Hage
19/07    Anne Kooiman en Mariska Daalhuizen
20/07    Rony de Bruijn
21/07    Govert-Jan Ooms en Arnike v.d. Hoek
25/07    Max Beijl
28/07    Margreet Jumelet
30/07    Chantal Hazen
31/07    Lisa v.d. Ven en Jaap van Beek

 

TECHNISCHE COMMISSIE

 

Afgelopen weekend heeft de Technische Commissie van DVS69 bekend gemaakt dat er een nieuwe hoofdcoach gecontracteerd is vanaf het seizoen 2010-2011. Het is Dordtenaar Chris Beuk, die momenteel furore maakt als coach van Sagitta, zal huidig trainer/coach Frank Koppejan opvolgen. Koppejan blijft hoogstwaarschijnlijk behouden voor de club, wat een prima zaak zou zijn! Komend coach Beuk, sportman in hart en nieren, tekende voor 1 seizoen met een optie voor een tweede. Beuk (41) speelt nog immer zelf in de hoofdmacht van zondagclub Movado in Dordrecht. De laatste jaren is hij zich meer gaan richten op het trainersvak, onder andere bij Vitesse en nu dan bij Sagitta.

 

 

ACTIVITEITENCOMMISSIE

 

VERSTERKING GEZOCHT VOOR DE AK!

Beste leden, ouders van DVS

wij als Ak-commissie zijn hard op zoek naar leden of enthousiaste ouders die ons willen helpen met het organiseren van activiteiten voor onze jeugd maar ook voor de wat oudere leden.

het kost niet heel veel tijd het is eens in de 4 weken op maandag avond vergaderen om 19.00 uur bent u/jij enthousiast meld u dan aan bij hillyk@xs4all.nl.

 

Zie voor het gehele programma van de activiteitencommissie de pagina agenda

 

JEUGDCOMMISSIE

ORGANISATIE EN PROCEDURE SELECTIE

 

Om jeugdspe(e)l(st)ers duidelijk te maken hoe een teamindeling tot stand komt, volgt hieronder de organisatie en procedure.

 

Maart

Organisatie en procedure selectie en afspraken naar:

      1.   trainers en coaches

      2.   de selectie commissie

      3.   de werkgroepen selectie zaken en trainingszaken

 

April

De trainers/coaches vullen het beoordelingsformulier in.

 

Mei

Organisatie en procedure selectie naar weekbrief en site.

 

Inhoud selectie procedure

 

Hoe vindt selectieprocedure plaats?

Elk seizoen wordt gestreefd een selectiecommissie samen te stellen van (oud)seniorenleden met korfbalinzicht die gedurende het seizoen een aantal trainingen en wedstrijden van de jeugd (B1, BM2, BM3, CM1, D1, D2, DM3, E1, E2, E3 en F1) bekijkt. Deze selectiecommissie noteert aan de hand van een vooraf vastgestelde lijst met vaardigheden welke spelers welke kwaliteiten bezitten. Deze selectiecommissie is een adviesorgaan.

 

Welke rol spelen de trainers bij de selectie?

Trainers en coaches hebben geen inmenging in bovengenoemde vaststelling, wel is overleg tussen selectie commissie en trainer/coach noodzakelijk.

Trainers en coaches van de jeugdteams vullen een beoordelingsformulier in betreffende spe(e)l(st)ers van hun team.

Bij de selectie teams geeft de trainer/coach bij twijfelgevallen de doorslag. Echter blijft de werkgroep jeugdzaken eindverantwoordelijk.

 

Uitgangspunten van de werkgroep jeugdzaken zijn:

DVS’69 is een vereniging die naast recreatief korfbal ook prestatiekorfbal aanbiedt aan haar leden. Het selecteren van de jeugdleden gebeurt om met de samengestelde selectieteams te streven naar het reëel hoogst haalbare, voor nu om te leren en plezier te hebben en voor de toekomst om een basis neer te leggen voor de seniorenselectie.

 

De selectieteams van de jeugd van DVS’69 zijn: E1, D1, C1, B1 en A1. Op basis van leeftijd, individuele kwaliteiten, inzet, functioneren in teamverband en toekomstperspectief van de groep worden de selectieteams samengesteld.

 

Randvoorwaarden:

-          Elk selectieteam heeft 2 trainers/coaches.

-          Elk selectieteam traint 2x per week op het veld.

-          Tijdens het zaalseizoen is dit het streven. Bij onvoldoende zaaluren wordt overgegaan op trainen op het kunstgras buiten of 1x trainen per week, ingaande vanaf de laagste selectieteams.

-          De maximale bezetting van een selectieteam is van 4/4 tot 5/5. De werkgroep jeugdzaken kan, indien nodig, hierin wijzigen.

-          De trainers van de selectieteams komen een aantal maal per jaar samen om de trainingen en voortgang af te stemmen.

-          De trainers van de teams worden geacht aanwezig te zijn op de trainers- en begeleidersbijéénkomsten.

-          De trainers van de teams dienen bereid te zijn om deel te nemen aan de interne trainerscursus.

 

Wat maakt de indeling moeilijk?

1.      Spelers kunnen vervroegd worden doorgeschoven om teams compleet te maken.

2.      Het aantal jongens bepaalt over het algemeen het aantal gemengde teams. Zij worden (meestal per vier) verdeeld over de teams. Een team met minder dan vier jongens wordt aangevuld met meisjes.

3.      Echter kan er ook besloten worden sterkere meisjes te verkiezen boven minder sterke jongens in een (selectie-)team.

 


Peildatum

Om de leeftijden te bepalen, hanteert het KNKV de volgende peildatum: 1 oktober van het lopende jaar, dwz. de leeftijden worden vastgesteld op deze datum. Een speler die geboren is op 01/10 is voor de bond dan ook een jaar ouder dan een speler geboren op 02/10 van datzelfde jaar. Ze schelen daadwerkelijk echter één dag!

 

Gemiddelde leeftijd

Een team moet voldoen aan een bepaalde gemiddelde leeftijd. Een B-team bijvoorbeeld moet een gemiddelde hebben van 13,1 tot 15,0. Er mogen maximaal twee 16-jarigen in spelen mits het gemiddelde (ook per wedstrijd) gewaarborgd blijft. Er dienen dus elke wedstrijd twee 14-jarigen tegenover te staan!

 

Teams bij elkaar houden

Vaak geven ouders aan het jammer te vinden dat het team van hun kind niet als team doorgaat. Ook voor de werkgroep jeugdzaken zou dit een gemakkelijke optie zijn. Het is echter helaas niet zo eenvoudig.

In verband met de leeftijdsgrens, het completeren van de andere teams en het verplicht handhaven van de gemiddelde leeftijd kunnen spelers niet (altijd) in een bepaalde leeftijdscategorie blijven spelen, hoe leuk dat team ook draaide het afgelopen seizoen.

Ook het verloop en de aanmelding van nieuwe leden zorgen voor verschuivingen binnen de teams.

De werkgroep jeugdzaken vindt het tevens van groot belang dat ieder kind op zijn eigen niveau moet kunnen korfballen.

 

Poule indeling

(Ver) Voor aanvang van elk competitiedeel geeft de vereniging aan het KNKV de sterkte, leeftijd en eventuele bijzonderheden van de teams op. Aan de hand daarvan bepaalt het KNKV de poule indeling. Deze indeling kan dus 3 x per jaar (voor elk competitiedeel) wijzigen. De verenigingen (de werkgroep jeugdzaken i.o.m. de trainers / coaches) kan op een conceptindeling reageren.

 

Met deze indeling hopen wij de spelers en hun ouders wat inzicht te hebben gegeven in het totstandkomen van de teamindeling.

 

De werkgroep jeugdzaken.

 

Nieuwe F-jes gezocht

Natuurlijk willen we volgend seizoen de competitie weer beginnen met 1 of meerdere

F-teams. Hiervoor zijn we hard op zoek naar kinderen in de leeftijd van 5 t/m 7 jaar.

 

Heb je een broertje/zusje, neefje/nichtje, vriendje/vriendinnetje die graag wil gaan sporten, neem hem of haar dan gerust een paar keer mee naar DVS.

Er zijn al een paar nieuwe kinderen, die trainen op dinsdagavond van 18.00 uur tot 19.00 uur.

 

VELDWEDSTRIJDEN EN WEERSOMSTANDIGHEDEN

Nu we weer buiten gaan korfballen is het ’s ochtends altijd spannend wat voor weer het is.

Gaat de wedstrijd wel door of is het veld afgelast?

De komst van het kunstgrasveld heeft de doorgang van wedstrijden op dit veld praktisch kunnen garanderen.

Ook de betere drainage van het grasveld heeft een positieve invloed betekend.

Mocht het echter langere tijd geregend hebben en is het grasveld verzadigd, dan komt de beldienst in actie.

Op zaterdagochtend zullen leden van Technische Zaken in de kantine aanwezig zijn om het eigen veld te keuren en om contact te onderhouden met verenigingen waar DVS haar wedstrijden speelt.

Spelers en ouders kunnen op deze zaterdagen naar de kantine bellen om te vragen of wedstrijden door gaan, dan wel afgelast worden.

De telefoon zal echter veelvuldig gebruikt worden, beter is het om even naar de kantine te komen om, onder het genot van een kopje koffie of thee, informatie in te winnen.

In de praktijk blijkt dat de beldienst al heel lang niet nodig is geweest, dus laten we maar weer hopen op droge dagen.

Wat trainingen aangaan; de trainer beslist het doorgaan van de trainingen. Mocht het weer tijdens de training van jonge kids erg verslechteren, dan zullen de trainers de kids in de kantine bezighouden tot het einde van de trainingstijd.

Groetjes namens de beldienst, Karin.

 

TRAINERS/BEGELEIDERS

De huidige groep jeugdtrainers en –begeleiders wordt verzocht de werkgroep Jeugd Zaken te informeren over wel/niet doorgaan in seizoen 2010/2011.

Ook aanmeldingen van nieuwe trainers/begeleiders gaat via deze werkgroep.

De Werkgroep Jeugd Zaken bestaat uit Monique van Rijn (voorzitter), Tineke Podt (notuliste), Janet Busstra (penningmeester), Irene v.d. Padt (wedstrijdsecretaresse pupillen F t/m D) en Karin de Haan (wedstrijdsecretaresse aspiranten C en B).

 

TRAINERS/COACHES SEIZOEN 2010 – 2011

Zou je graag in het nieuwe seizoen een jeugdteam (F t/m B) willen trainen/coachen of lijkt het je leuk om “hulptrainer –coach” te zijn, meld je dan aan bij èèn van de leden van Jeugdzaken.

Van de huidige groep trainers en coaches wordt gevraagd aan te geven of zij in het nieuwe jaar weer ingezet kunnen worden.

De werkgroep jeugdzaken bestaat uit:

Voorzitter Monique van Rijn, notuliste Tineke Podt, penningmeester Janet Busstra, wedstrijdsecretaresse pupillen Irene v.d. Padt en wedstrijdsecretaresse aspiranten Karin de Haan.

 

SPONSORCOMMISSIE

(DIGITALE) SPONSORING DVS

Sinds enkele maanden bestaat er binnen DVS’69 de mogelijkheid om via een grote monitor in de kantine te adverteren. Omdat het tweede deel van het veldseizoen zich aandient en ook traditiegetrouw vele activiteiten na de “winterstop” gehouden worden, zal het DVS clubhuis veel bezoekers kennen. Dus grijp nu uw kans om uw bedrijfslogo en –profiel te tonen. Informatie op te zoeken via www.dvs69.nl

Ook hebben onderstaande sponsoren te kennen gegeven dit jaar DVS’69 te willen sponsoren via het scherm dat in de kantine hangt:

Carmaking; Precision Steel International; ReSteel International; Fysio Duyvesteyn; Pronova CT; Suurmond en Partners Uitvaartbegeleiding; Bonne Fleur H.I.Ambacht; Ames Autobedrijf B.V.; Scootmobiel Rijnmond

DVS D1 wordt verblijd door Primstar dat nog 3 jaar door wilde gaan sponsoring van dit team. Op bijgaande foto worden de nieuwe shirts getoond. DVS E2 wordt voor het eerst gesponsord, nl door BonBon party service. Deze sponsor heeft de kinderen ook voorzien van mooie nieuwe shirts. Ook kregen de kinderen allemaal dezelfde DVS sokken.

 

DVS Sokken

 

Te koop in de kantine: 1 paar € 8,00       2 paar € 12,50

 

 

 

SPONSOR BINGO LOTERIJ

 

 

Op de website van de Sponsor Bingo Loterij kunt u uw lot kopen via deze link. U ziet dan direct dat u uw lot koopt voor DVS’69! of download hier een inschrijfformulier

 

Loten omzetten

Speelt u al mee in de Sponsor Bingo Loterij en wilt u met die loten liever uw eigen club steunen? Dat kan! U kunt daarvoor het online formulier 'Omzetten loten' invullen of bellen met de Sponsorlijn: 020-6776880 (op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur). Van ieder lot gaat dan voortaan 3,90 euro rechtstreeks naar de club van uw keuze, iedere maand weer!

 

Een aantal mensen heeft al gehoor gegeven aan onze oproep mee te doen aan de Sponsor Bingo Loterij. Daar zijn we natuurlijk heel blij mee en hierbij willen wij deze mensen hartelijk danken voor hun steun aan DVS’69.

 

Ga allemaal met de Sponsorloterij in zee, en help daar onze vereniging mee!

 

Suzanne Barendregt          6819052

Diana Siegersma

Petra Smits                      6819220

 

SPONSORBALLEN EN KORVEN

Wilt u ook een bal of een korf sponsoren, dan kunt u € 30,00 of € 65,00 over maken op het rekeningnummer van onze penningmeester o.v.v. sponsorbal of sponsorkorf en uw naam.

Wij zijn daar heel blij mee!

 

DIVERSEN

 

SCHOENEN

Helaas zijn de schoenen van jou of van je kind alweer te klein! Misschien kun je er een

ander plezier mee doen? Wellicht heeft iemand anders de juiste maat voor jou!

Klik hier voor verdere informatie