Wedstrijdinformatie
Oefenwedstrijden veld voorjaar 2019

Donderdag 4 april
19.30uur     DVS’69 A1     Movado A1         Veld 1        Bondscheidsrechter

Zaterdag 6 april
15.30uur    DVS’69 1     Erasmus 1         Veld 1        Bondscheidsrechter
14.00uur     DVS’69 2     Erasmus 2         Veld 1        Jeroen (3e)
Hele dag     DVS’69 F1     toernooi PKC in de zaal
Hele dag     DVS’69 F2     toernooi PKC in de zaal
Hele dag     DVS’69 F3     toernooi PKC in de zaal

Donderdag 11 april
19.30uur     DVS’69 A1     Juliana A1         Veld 1        Bondscheidsrechter

Zaterdag 13 april

15.30uur Juliana 1 DVS’69 1



14.00uur Juliana 2 DVS’69 2



12.00uur DVS’69 3 WION 5
Veld 1
n.t.b.
13.30uur DES A1 DVS’69 A1



14.30uur DES B1 DVS’69 B1



12.00uur DVS’69 B2 RWA B2
Veld 2
Remy (1e)
11.00uur DVS’69 B3 DES B2
Veld 1
Jeroen (A1)
10.00uur DVS’69 C1 DES C2
Veld 1
Tomas (2e)
09.00uur DVS’69 D1 DES D2
Veld 1
Jelle (A1)
13.00uur RWA D3 DVS’69 D2



11.00uur DVS’69 E1 Albatros E3
Veld 4
Chris (A1)
10.00uur DVS’69 E2 DES E1
Veld 4
Kim (A1)
09.00uur DVS’69 E3 DES E2
Veld 4
Linda (A1)
11.00uur Albatros F1 DVS’69 F1



09.00uur DVS’69 F2 Merwede F3
Veld 5
Daniek (A1)
10.00uur DVS’69 F3 Merwede F4
Veld 5
Iris (A1)

veldindeling

 
Aspirantenwedstrijden

Aspirantenwedstrijden 23 maart
 
16.15 uur Korbatjo B1 – DVS B1
Vertrek: 15.00 uur
Dames: Famke, Manon, Lisanne, Melissa, Anoek en Linda
Heren: Sander en Rens
Vervoer: Sander, Anoek, Famke (Manon)
Plaats: Oud-Beijerland, De Boogerd
 
15.15 uur Oranje Wit B4 – DVS B2
Vertrek: 14.15 uur
Dames: Tamara, Mereke, Jara en Amber
Heren: David, Jordi, Pim en Sander
Vervoer: David, Sander, Mereke (Pim)
Plaats: Dordrecht, Oranje Withal
 
14.45 uur Ten Donck B1 – DVS B3
Vertrek: 13.45 uur
Dames: Emma, Zoë, Nynke, Nikita, Nikki, Anna, Marit Pa., Marit Pl. en Robin
Vervoer: Marit Pa, Marit Pl, Anna (Nikita)
Plaats: Ridderkerk, Reyerparkhal
 
11.00 uur Triade C2 - DVS C1
Vertrek: 09.45 uur
Dames: Leonie, José, Annelynn, Laura, Tessa, Lotte, Eva N., Mila en Eva W.
Heren: Martijn
Vervoer: Annelynn, Leonie, Evy N (Mila)
Plaats: Groot-Ammers (De Reiger)

 

Aspirantenwedstrijden 30 maart
 
13.00 uur DVS B1 – Good Luck B1
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Famke, Manon, Lisanne, Melissa, Anoek en Linda
Heren: Sander en Rens
Scheidsrechter: Erik
Plaats: Ridderhal oud
 
12.00 uur DVS B2 – Scheldevogels B1
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Tamara, Mereke, Jara en Amber
Heren: David, Jordi, Pim en Sander
Scheidsrechter: Lisa
Plaats: Ridderhal oud
 
11.00 uur DVS B3 – Nexus B1
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Emma, Zoë, Nynke, Nikita, Nikki, Anna, Marit Pa., Marit Pl. en Robin
Scheidsrechter: Maxime
Plaats: Ridderhal oud
 
14.30 uur DVS C1 – PKC/SKW Groep C4
Aanwezig: 13.45 uur
Dames: Leonie, José, Annelynn, Laura, Tessa, Lotte, Eva N., Mila en Eva W.
Heren: Martijn
Scheidsrechter: Dennis van K.
Plaats: Sophiahal

 

* Betekenis (...) bij vervoer:

De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden. Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.
Afmelden van wedstrijden uiterlijk vóór woensdag bij Annemieke: 06-42403707 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Aspirantenwedstrijden zaterdag 3 december De Ridderhal
 
14.00 DVS B1 - PKC/SWKGroep B3
Aanwezig: 13.00 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Reserves: Famke en Sander
Afwezig: Linda
Scheidsrechter: Wessel
 
13.00 DVS C1 - Good Luck C2
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Scheidsrechter: Marc
 
12.00 DVS C2 - KCR C3
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Robin, Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Kim en Zoë
Scheidsrechter: Elianne
 
11.00 DVS C3 - ACKC C3
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Sanne v. S.
 
Aspirantenwedstrijden zaterdag 10 december
 
Let wel; ivm benodigde spelers/reserves bij A1, zal er vanuit C doorgeschoven gaan worden.
 
13.10 Merwede B2 -  DVS B1 te Sliedrecht
Vertrek: 12.15 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Vervoer: Iris, Kim, Jelle (Jo-Lynn)
Sporthal: De Lockhorst
 
13.00 uur Eureka C1 - DVS C1 te Ridderkerk
Vertrek: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Vervoer: Linda, Lisanne, Rens (Nadie)
Sporthal: Beverbol
 
14.00 OZC C2 - DVS C2 te Rotterdam-Zuid
Vertrek: 13.00 uur
Dames: Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Zoë en Kim
Afwezig: Robin
Vervoer: Nynke, Maaike, Sander (Nikki)
Sporthal: De Enk
 
12.30 Vriendenschaar (H) C3 - DVS C3 te Hardinxveld
Vertrek: 11.30 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Lotte en Laura H.
Vervoer: Jara, Tamara, Shenna (Anna)
Sporthal: Appelgaard
 
Pupillenwedstrijden

Pupillenwedstrijden zaterdag 23 maart 

Geen wedstrijden voor E3 en F3

10.00 uur Olympia D3 - DVS D1 te Spijkenisse
Vertrek: 08.50 uur
Dames: Bianca, Isa, Jasmijn L., Jasmijn S., Mara, Sanne, Danique
Heren:  Martijn en Thijs
Afwezig: Lina en Laura
Vervoer: Sanne, Isa, Laura (Jasmijn L.)
Sporthal: Olympia

12.00 uur Thor D1 - DVS D2 te Barendrecht
Vertrek: 11.00 uur
Dames: Anna, Amber, Chris, Linde, Michelle, Lara, Luna, Sanaya, Tanisha 
Heren:  Lars en Axel
Vervoer: Amber, Anna, Luna (Axel)
Sporthal: Riederpoort

09.00 uur KCR E5 - DVS E1 te Ridderkerk
Vertrek: 08.10 uur
Dames: Evi J., Isa, Janieke, Lizelot, Liv, Tess
Vervoer: Liv, Lizelot  (Evi)
Sporthal: De Wissel

10.00 uur Merwede E5 - DVS E2 te Sliedrecht
Vertrek: 09.00 uur
Dames: Evy, Kyra, Elin, Charlot, Joëlle, Femm
Vervoer: Femm, Evy (Kyra)
Sporthal: De Stoep

14.00 Springfield F1 - DVS F1 te Hoeven
Vertrek: 12.45 uur
Dames: Lieke, Jinthe, Evy, Famke, Roos, Sabrin
Vervoer: Lieke, Evy (Roos)
Sporthal: Parrestee

09.00 uur Vitesse F1 - DVS F2 te Barendrecht
Vertrek: 08.10 uur
Dames: Fiene, Indy, Julia, Lotte, Mara, Veerle
Vervoer: Lotte, Liene (Julia)
Sporthal: Bongerdhal

 

Pupillenwedstrijden zaterdag 30 maart

13.30 uur DVS D1 - 't Capproen D1
Aanwezig: 12.30 uur
Dames: Bianca, Isa, Jasmijn L., Jasmijn S., Mara, Lina, Sanne, Danique, Laura
Heren:  Martijn en Thijs
Scheidsrechter: Stefan
Sporthal: De Sophiahal

12.30 uur DVS D2 - Nexus D1
Aanwezig: 11.30 uur
Dames: Anna, Amber, Chris, Linde, Michelle, Lara, Luna, Sanaya, Tanisha 
Heren:  Lars en Axel
Afwezig: Tanisha
Scheidsrechter: Manon
Sporthal: De Sophiahal

09.00 uur DVS E1 - KCC E1
Aanwezig: 08.15 uur
Dames: Isa, Janieke, Liv, Lizelot, Tess Evi J.
Scheidsrechter: Laura
Sporthal: De Ridderhal oud

10.00 uur DVS E2 - Oranje Wit E5
Aanwezig: 09.15 uur
Dames: Evy K., Kyra, Elin, Charlot, Femm, Joëlle
Scheidsrechter: Melanie
Sporthal: De Ridderhal oud

10.00 uur DVS E3 - 't Capproen E2
Aanwezig: 09.15 uur
Dames: Benthe, Iris, Nikki, Noa
Heren: Cody, Milan, Antony (deels)
Scheidsrechter: Linda S.
Sporthal: De Ridderhal oud

10.00 uur DVS F1 - PKC F3
Aanwezig: 09.15 uur
Dames: Famke, Lieke, Jinthe, Evy, Roos, Sabrin
Scheidsrechter: Elianne
Sporthal: De Ridderhal oud

09.00 uur DVS F2 - Merwede F3
Aanwezig: 08.15 uur
Dames: Lotte, Fiene, Julia, Mara, Indy, Veerle
Scheidsrechter: Brigitte
Sporthal: De Ridderhal oud

10.00 uur DVS F3 - Sporting Delta F2
Aanwezig: 09.15 uur
Dames: Irsa, Tess, Miriam, Sherine, Lise
Heren:  Mark
Scheidsrechter: Daniek
Sporthal: De Ridderhal oud


OEFENWEDSTRIJDEN VELD


Zaterdag 13 april

09.00uur        DVS’69 D1       DES D2            Veld 1   
13.00uur        RWA D3            DVS’69 D2            -
11.00uur        DVS’69 E1        Albatros E3     Veld 4   
10.00uur        DVS’69 E2        DES E1            Veld 4   
09.00uur        DVS’69 E3        DES E2            Veld 4   
11.00uur        Albatros F1       DVS’69 F1        -   
09.00uur        DVS’69 F2        Merwede F3     Veld 5    
10.00uur        DVS’69 F3        Merwede F4     Veld 5

 

TOERNOOI ZATERDAG 6 april
10.00 - 15.00 uur DVS'69 F1, F2 en F3 bij PKC te Papendrecht (zaal)

Op 6 april wordt voor de 37e keer het jaarlijkse  "Ad Roelofs welpen-/kangoeroetoernooi" in de PKC-hal georganiseerd. DVS F1, F2 en F3 zijn van de partij.
Het toernooi begint om 10.00 uur en eindigt om 15.00 uur, met direct aansluitend de prijsuitreiking.
Er wordt in 4korfball gespeeld, met de volgende uitzonderingen:
•         De wedstrijden duren 15 minuten: 5 minuten 1e helft, 5 minuten strafworpen (totdat alle spelers een strafworp genomen hebben) en 5 minuten 2e helft.
•         De doelpunten uit de strafworpen tellen mee voor de einduitslag.
•         Er wordt geen gebruik worden gemaakt van de “super speler”(extra speler). Daarvoor in de plaats tellen de strafworpen mee.
In alle leeftijdsklassen bestaat een team uit 4 kinderen (bij voorkeur 2 meisjes en 2 jongens).
Tijdens het toernooi worden allerlei spelletjes en een kleurwedstijd georganiseerd, waarvoor eveneens prijzen uitgereikt zullen worden.
Het definitieve wedstrijdprogramma zal in de loop  van maart naar de deelnemende verenigingen worden toegezonden.

 

* Betekenis (...) bij vervoer:
De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden.
Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.

Afmelden vóór woensdagavond bij Karin de Haan: 06-41338208 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 


 

Sponsoring