Wedstrijdinformatie
Zaalmagazine 2019-2020 beschikbaar

Alle informatie voor de zaalcompetitie is terug te vinden in het nieuwe zaalmagazine. Naast het wedstrijdprogramma bevat dit ook het scheidsrechtersschema, het zaalwachtschema en de instructies voor de zaalwacht.

Download het informatieboekje.

 
C- en D-teams

Wedstrijden C- en D-teams zaterdag 25 januari
 
DVS C1 is vrij
 
15.05 uur DVS C2 – ADO C2
Aanwezig: 14.05 uur
Dames: Bianca, Sanne, Jasmijn L., Mara, Anna, Isa H., Laura W., Danique en Isa V.
Heren: Martijn G. en Lars
Scheidsrechter: Gerwin
Plaats: Sophiahal
 
14.05 uur DVS D1 – Ventura Sport D1
Aanwezig: 13.05 uur
Dames: Jasmijn S., Lina, Chris, Marit W., Elissa, Tess, Isa T., Janieke en Liv
Heren: Martijn v.d. W, en Thijs
Scheidsrechter: Lisa
Plaats: Sophiahal
 
DVS D2 is vrij
 
09.00 uur ACKC D3 - DVS D3
Vertrek: 07.45 uur
Dames: Elin, Kyra, Evy, Charlot, Benthe, Iris en Joëlle
Heren: Antony en Milan
Vervoer: Iris, Ivy, Joëlle (Milan)
Plaats: Giessen, De Jager

Wedstrijden C- en D-teams zaterdag 1 februari
 
12.00 uur DVS C1 – Movade C1
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Leonie, José, Annelynn, Laura H., Tessa, Lotte, Eva N., Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Sander B.
Plaats: Ridderhal (oud)
 
11.00 uur DVS C2 – Triade C2
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Bianca, Sanne, Jasmijn L., Mara, Anna, Isa H., Laura W., Danique en Isa V.
Heren: Martijn G. en Lars
Scheidsrechter: Sanne
Plaats: Ridderhal (oud)
 
10.00 uur DVS D1 – Korbatjo D1
Aanwezig: 09.00 uur
Dames: Jasmijn S., Lina, Chris, Marit W., Elissa, Tess, Isa T., Janieke en Liv
Heren: Martijn v.d. W, en Thijs
Scheidsrechter: Tomas
Plaats: Ridderhal (oud)
 
13.10 uur PKC D5 - DVS D2
Vertrek: 12.10 uur
Dames: Luna, Lara, Amber, Sanaya, Linde, Michelle, Senna, Lizelot en Evi
Vervoer: Evi, Senna, Linde (Amber)
Plaats: Papendrecht, PKC-hal
 
09.00 uur DVS D3 – Merwede D4
Aanwezig: 08.15 uur
Dames: Elin, Kyra, Evy, Charlot, Benthe, Iris en Joëlle
Heren: Antony en Milan
Scheidsrechter: Kim
Plaats: Ridderhal (oud)

* Betekenis (...) bij vervoer:

De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden. Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.
Afmelden van wedstrijden uiterlijk vóór woensdag bij Annemieke: 06-42403707 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Aspirantenwedstrijden zaterdag 3 december De Ridderhal
 
14.00 DVS B1 - PKC/SWKGroep B3
Aanwezig: 13.00 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Reserves: Famke en Sander
Afwezig: Linda
Scheidsrechter: Wessel
 
13.00 DVS C1 - Good Luck C2
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Scheidsrechter: Marc
 
12.00 DVS C2 - KCR C3
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Robin, Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Kim en Zoë
Scheidsrechter: Elianne
 
11.00 DVS C3 - ACKC C3
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Sanne v. S.
 
Aspirantenwedstrijden zaterdag 10 december
 
Let wel; ivm benodigde spelers/reserves bij A1, zal er vanuit C doorgeschoven gaan worden.
 
13.10 Merwede B2 -  DVS B1 te Sliedrecht
Vertrek: 12.15 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Vervoer: Iris, Kim, Jelle (Jo-Lynn)
Sporthal: De Lockhorst
 
13.00 uur Eureka C1 - DVS C1 te Ridderkerk
Vertrek: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Vervoer: Linda, Lisanne, Rens (Nadie)
Sporthal: Beverbol
 
14.00 OZC C2 - DVS C2 te Rotterdam-Zuid
Vertrek: 13.00 uur
Dames: Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Zoë en Kim
Afwezig: Robin
Vervoer: Nynke, Maaike, Sander (Nikki)
Sporthal: De Enk
 
12.30 Vriendenschaar (H) C3 - DVS C3 te Hardinxveld
Vertrek: 11.30 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Lotte en Laura H.
Vervoer: Jara, Tamara, Shenna (Anna)
Sporthal: Appelgaard
 
E- en F-teams

Wedstrijden zaterdag 25 januari 
 

Uitwedstrijden: vertrek vanaf de parkeerplaats van De Ridderhal    

E4 en F2 zijn vrij

13.00 uur DVS E1 – HKC (Ha) E3
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Emma, Femm, Joëlle, Noa
Heren: Cody
Scheidsrechter: Jelle
Sporthal: de Sophiahal

13.00 uur DVS E2 – Vriendenschaar (Ha) E5
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Evy, Famke, Jinthe, Lieke, Roos, Sabrin
Scheidsrechter: Iris v. A.???
Sporthal: De Sophiahal

10.00 uur Movado E1 - DVS E3 te Dordrecht
Vertrek: 09.00 uur
Dames: Fiene, Fieke, Lotte, Nikki, Romy, Veerle
Vervoer: Fiene, Romy(Nikki)
Sporthal: Oranje Withal

13.00 DVS F1 – HKC F2
Aanwezig: 12.30
Dames: Indy, Ivy, Julia, Mara
Heren: Pim, Stef  (?)
Scheidsrechter: Jo-Lynn
Sporthal: De Sophiahal


Inhaalwedstrijd E1 woensdag 29 januari

18.30 uur DVS E1 - Oranje Wit E6
Aanwezig: i.o.o.
Dames: Emma, Femm, Joëlle, Noa
Heren: Cody
Scheidsrechter: Elianne
Gymzaal: Admiraal de Ruyterlaan

 

Wedstrijden zaterdag 1 februari
Uitwedstrijden: vertrek vanaf de parkeerplaats van De Ridderhal    

DVS E2 is vrij

10.00 uur DVS E1 - Triade E1
Aanwezig: 09.15 uur
Dames: Emma, Femm, Joëlle, Noa
Heren: Cody
Scheidsrechter: Marloes
Sporthal: Ridderhal (nieuw)

10.15 uur Keep Fit'70 E3 - DVS E3 te Roosendaal
Vertrek: 08.45 uur
Dames: Emma, Femm, Joëlle, Noa
Heren: Cody
Vervoer:Fieke, Nikki (Fiene)
Sporthal: In de Roos

09.00 uur DVS E4 - Korbatjo E5
Aanwezig: 08.15 uur
Dames: Anouk, Irsa, Lise, Mirjam, Sherine, Tess
Heren: Mark, Patrick
Scheidsrechter: Laura
Sporthal: Ridderhal (nieuw)

10.00 DVS F1 – PKC/SWKGroep F4
Aanwezig: 09.15
Dames: Indy, Ivy, Julia, Mara
Heren: Pim, Stef
Scheidsrechter: Elianne
Sporthal: Riddderhal (nieuw)

09.00 uur DVS F2 - Oranje Wit (D) F1
Aanwezig: 08.15 uur
Dames: Alina, Fleur, Jinthe, Maartje
Heren: Danley, Tim
Scheidsrechter: Linda S.
Sporthal: Ridderhal (nieuw)


Uitwedstrijden: vertrek vanaf de parkeerplaats van De Ridderhal

 

* Betekenis (...) bij vervoer:
De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden.
Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.

Afmelden vóór woensdagavond bij Karin de Haan: 06-41338208 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 


 

Sponsoring