Wedstrijdinformatie
Seniorenwedstrijden

n

Voor het reguliere programma zie het competitie-overzicht. 

Zaterdag 14 maart

VS1 - DVS 1

16:15

 

VS2 - DVS 2

15:00

 
Juniorenwedstrijden

 

Voor het reguliere programma zie het competitie-overzicht.

 

 
Aspirantenwedstrijden

Aspirantenwedstrijden 29 september 

 

12.45 uur DVS B1 - Conventus B1

Aanwezig: 11.45 uur

Dames: Famke, Manon, Lisanne, Melissa, Anoek en Linda

Heren: Sander en Rens

Scheidsrechter: Jasper

Plaats: Sportpark Schildman

 

11.30 uur DVS B2 – HKC (Ha) B2

Aanwezig: 10.45 uur

Dames: Tamara, Mereke, Jara en Amber

Heren: David, Jordi, Pim en Sander

Scheidsrechter: Christiaan

Plaats: Sportpark Schildman

 

10.15 uur DVS B3 – Ventura Sport B1

Aanwezig: 09.15 uur

Dames: Emma, Zoë, Nynke, Nikita, Nikki, Anna, Marit Pa., Marit Pl., Robin

Scheidsrechter: Tomas

Plaats: Sportpark Schildman

 

09.15 uur DVS C1 – Oranje Wit (D) C3

Aanwezig: 08.30 uur

Dames: Leonie, José, Annelynn, Laura, Tessa, Lotte, Mila en Eva W.

Heren: Martijn

Afwezig: Eva N.

Scheidsrechter: Marc

Plaats: sportpark Schildman

 

 
* Betekenis (...) bij vervoer:
De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden. Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.
Afmelden van wedstrijden uiterlijk vóór woensdag bij Annemieke: 06-42403707 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Aspirantenwedstrijden zaterdag 3 december De Ridderhal
 
14.00 DVS B1 - PKC/SWKGroep B3
Aanwezig: 13.00 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Reserves: Famke en Sander
Afwezig: Linda
Scheidsrechter: Wessel
 
13.00 DVS C1 - Good Luck C2
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Scheidsrechter: Marc
 
12.00 DVS C2 - KCR C3
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Robin, Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Kim en Zoë
Scheidsrechter: Elianne
 
11.00 DVS C3 - ACKC C3
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Sanne v. S.
 
Aspirantenwedstrijden zaterdag 10 december
 
Let wel; ivm benodigde spelers/reserves bij A1, zal er vanuit C doorgeschoven gaan worden.
 
13.10 Merwede B2 -  DVS B1 te Sliedrecht
Vertrek: 12.15 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Vervoer: Iris, Kim, Jelle (Jo-Lynn)
Sporthal: De Lockhorst
 
13.00 uur Eureka C1 - DVS C1 te Ridderkerk
Vertrek: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Vervoer: Linda, Lisanne, Rens (Nadie)
Sporthal: Beverbol
 
14.00 OZC C2 - DVS C2 te Rotterdam-Zuid
Vertrek: 13.00 uur
Dames: Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Zoë en Kim
Afwezig: Robin
Vervoer: Nynke, Maaike, Sander (Nikki)
Sporthal: De Enk
 
12.30 Vriendenschaar (H) C3 - DVS C3 te Hardinxveld
Vertrek: 11.30 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Lotte en Laura H.
Vervoer: Jara, Tamara, Shenna (Anna)
Sporthal: Appelgaard
 
Pupillenwedstrijden

Zaterdag 29 september 

11.00 uur ZKV (Z) D1 - DVS D1 te Zuidland 

Vertrek: 09.45 uur 

Dames: Bianca, Danique, Eva, Isa, Jasmijn S., Mara, Lina, Sanne

Heren:  Martijn v.d. W., Thijs

Afwezig: Jasmijn L.

Vervoer: Danique, Bianca, Jasmijn L, Isa (Jasmijn S.)

Sportcomplex: Groot Nibbeland


09.15 uur DVS D2 - Merwede D4

Aanwezig: 08.15 uur

Dames: Amber, Anna V., Chris, Lara, Linde, Luna, Michelle, Sanaya, Tanisha

Heren:  Axel, Lars

Scheidsrechter: Saskia


09.00 uur Sporting Delta E1 - DVS E1 te Dordrecht, Dubbeldam

Vertrek: 08.00 uur

Dames: Isa, Janieke, Lizelot, Liv, Tess

Vervoer: Tess, Lizelot, Janieke

Sportcomplex: Gravensingel


10.15 uur DVS E2 - Sporting Delta E4

Aanwezig: 09.15 uur

Dames: Evi J., Elin, Evy K., Kyra, Charlot

Scheidsrechter: Brigitte


10.30 uur Ventura Sport E1 - DVS E3 te Strijen

Vertrek: 09.15 uur

Dames: Benthe, Iris, Nikki, Noa

Heren:  Antony, Cody, Milan

Vervoer: Cody, Nikki, Iris (Benthe)

Sportcomplex: Sportlaan


09.00 uur Keep Fit'70 F2 - DVS F1 te Roosendaal

Vertrek: 07.45 uur

Dames: Evy v. K., Famke, Jinthe, Lieke, Roos, Sabrin

Vervoer: Jinthe, Roos, Sabrin

Sportcomplex: Vierhoeven


09.15 uur DVS F2 - Ten Donck F1

Aanwezig: 08.30 uur

Dames: Fiene, Indy, Julia, Lotte, Mara, Veerle

Scheidsrechter: Laura

 

* Betekenis (...) bij vervoer:
De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden.
Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.

Afmelden vóór woensdagavond bij Karin de Haan: 06-41338208 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 


 

Sponsoring