Teamindeling 2017-2018

Selectie DVS’69 1 & DVS’69 2

Trainer Tony van der Linden

Trainingstijden maandag        20.30-22.00uur op kunstgras
                             donderdag     20.30-22.00uur op kunstgras

Wedstrijdsecretariaat Jasper Overbeeke

 

Dames (vooralsnog)

Heren (vooralsnog)

Elianne de Roon

Ruud Boer

Iris van Kooten

Eelco Stoute

Sanne van Dijken

Christiaan van Alphen

Manon van de Ree

Erik van Alphen

Melissa den Boer

Tomas van Rijn

Laura Siegersma

Patrice Punt

Brigitte Hout

Dennis van Tooren

Esmee den Dijken

Jasper Overbeeke

Melanie van Gastel

Gerwin Doff

Ellen Forman

Remy van Kooten

*Wanneer er meer dan 9 dames of heren zijn, vallen er nog spelers af naar DVS’69 3


DVS’69 3

Trainer roulatie i.o.o.

Trainingstijden donderdag     20.00-21.00uur op gras

Wedstrijdsecretariaat Jasper Overbeeke

 

Dames

Heren

Eliza Stout

Arjan Hoogendoorn

Erica Scheurwater

Richard Bol

Lisanne Monden

Avinash Ramautar

Lisanne Kuijpers

Dennis Molenaar

Julianne Peuskens

Remco Stoute

Lynn Kroek

Robbin Molenaar


DVS’69 A1

 

Trainers Sander Alderliesten en Willem van Atten

Trainingstijden maandag        19.15 - 20.30uur (kunstgras)
                            donderdag     19.15 -20.30uur (kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Jasper Overbeeke

 

Dames

Heren

Jo-Lynn Sjardijn

Max Barendregt

Iris van Alphen

Chris Verwoert

Linda Schep

David van Dijken

Kim Daalhuizen

Jeroen Kooijman

Charlotte de Bruin

Jelle Ruitenberg


DVS’69 B1

Trainer Tomas van Rijn

Trainingstijden maandag        19.15-20.30uur (kunstgras)
                            donderdag     19.15.-20.30uur (kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Jasper Overbeeke

 

Dames

Heren

Anoek Verveer

Rens Barendregt

Daniek Poot

Sander Baan

Famke van den Braak


Linda Visser


Lisanne Kooijman


Manon Hage


Melissa Veen


Nadie Scheurwater





DVS’69 B2

Trainer Dik Wendels

Trainingstijden maandag 19.00-20.00uur (gras)
                             woensdag 19.00-20.00uur (kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Jasper Overbeeke

Dames

Heren

Tamara Blom

David van Duin

Jasmijn Lagerwerf

Sander van der Wulp

Mereke Eekhof

Pim Noordzij

Nikita Groenendijk

Jordi Donker

Marit Parel


Nynke Bol




DVS’69 C1

Trainers Remy van Kooten en Christiaan van ALphen

Trainingstijden maandag        18.00-19.15uur (kunstgras)
                            donderdag     18.00-19.15uur (kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Jasper Overbeeke

Dames

Heren

Emma van den Berg


Nikki Hage


Robin de Vries


Zoë van de Berg


Marit Plaisier


Jara de Jong


Anna Mulder


Amber Kaijen




DVS’69 D1

Trainer Gertjan van Diggelen

Trainingstijden maandag 18.00-19.15uur (kunstgras)
                            woensdag 18.00-19.00uur (kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Karin de Haan

 

Dames

Heren

Eva Niemeijer

Martijn Groenewegen

Eva Weststrate


José van Diggelen


Mila Verwijs


Laura Hage


Lotte Mulder


Tessa Hage


Annelynn Dijkhuizen




DVS’69 D2

Trainer ?

Trainingstijden maandag 18.00-19.00uur (gras)
                             donderdag 18.00-19.15uur (kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Karin de Haan

Dames

Heren

Isabelle Scheffer

Lars van Giesen

Sanne Hofland

Martijn van de Wulp

Isa Vlasblom


Danique Priester


Bianca Blom


Jasmijn Louis


Leonie van Breugel




DVS’69 E1

Trainer Arno Tempelaar en Mario Verwijs

Trainingstijden dinsdag 18.00-19.00uur (gras/kunstras)
                            donderdag 18.00-19.00uur (gras/kunstgras)

Wedstrijdsecretariaat Karin de Haan

Dames

Heren

Emma Baan


Tanisha Sambo


Isa Tempelaar


Chris de Vries


Tess Verwijs




DVS’69 E2

Trainer Arno Mulder en Melissa Veen

Trainingstijden dinsdag 18.00-19.00uur (gras)
                            donderdag 18.00-19.00uur (gras)

Wedstrijdsecretariaat Karin de Haan

 

Dames

Heren

Liv Maaskant

Thijs Mulder

Jasmijn Steneker


Evi Jumelet


Janieke Veen




DVS’69 E3

Trainer Sabrina van de Haar

Trainingstijden maandag 18.00-19.00uur (gras)
                            donderdag 18.00-19.00uur (gras)

Wedstrijdsecretariaat Karin de Haan

 

Dames

Heren

Elin Modderkolk


Lara Martens


Luna Maaskant


Evy Klerk


Kyra Maalman




DVS’69 F1

Trainer Jolande Boom en Jordi Donker

Trainingstijden maandag 18.00-19.00uur (gras)

                             woensdag 18.00-19.00uur (gras)

Wedstrijdsecretariaat Karin de Haan

 

Dames

Heren

Lieke vd Stelt

Cody Erkelens

Jinthe Boom


Evy van Kooten?


 

 
 

Sponsoring