Teamindelingen jeugd 2016-2017

Sinds de bekendmaking van de teamindelingen in de kantine een paar weken geleden, zijn er nog een paar kleine wijzigingen geweest. Hieronder vind je het complete overzicht.

 

A-selectie (A1 en A2)                                   Trainers/coaches A1: Dennis van Kooten en Gerwin Doff

Trainer/coach      A2: Dick Wendels

Dames

Heren

Anne Admiraal

Max Barendregt

Fleur van den Berg

Jordi Donker

Esmee Deijkers

Alex Hoek

Melanie van Gastel

Remy van Kooten

Brigitte Hout

Pim Noordzij

Lynn Kroek

Chris Verwoert

Fleur Meijburg


Julianne Peuskens


Laura Siegersma


Daphne Tiggelaar



SVP aangeven als je eventueel niet mee wilt doen aan de selectie.

Na 2 trainingen zullen de trainers van de A1 al de eerste “afvallers” voor de A1 bekend maken (ivm de grote van de groep). Later zal de bekendmaking zijn van de definitieve A1.





DVS’69 B1                                                 Trainers/coaches: Tomas van Rijn en Christiaan van Alphen

Dames

Heren

Iris van Alphen

David van Dijken

Charlotte de Bruin

Jeroen Kooijman

Kim Daalhuizen

Jelle Ruitenberg

Linda Schep


Jo-Lynn Sjardijn







DVS’69 C1                                                                                          Trainer/coach: Remy van Kooten

Dames

Heren

Anoek Verveer

Rens Barendregt

Daniek Poot

Sander Baan

Famke van den Braak


Linda Visser


Lisanne Kooijman


Manon Hage


Melissa Veen


Nadie Scheurwater



DVS’69 C2                                Trainers/coaches: Michelle Klootwijk/Nadine van Weijen/Lynn Kroek

Dames

Heren

Emma van den Berg

David van Duin

Robin de Vries

Sander van der Wulp

Maaike van der Leer


Nikita Groenendijk


Nikki Hage


Nynke Bol



DVS’69 C3                                                                                             Trainer/Coach: Lisa van Weijen

Dames

Heren

Amber Koijen


Anna Mulder


Bibi v.d. Merwe


Jara de Jong


Tamara Blom


Marit Parel


Mereke Eekhof


Shenna de Man





DVS’69 D1                                                            Trainers/coaches: Gertjan van Diggelen/Sander Hello

Dames

Heren

Eva Niemeijer

Niels Lelieveld

Eva Weststrate


José van Diggelen


Kim de Jong


Laura Hage


Lotte Mulder


Mila Verwijs


Marit Plaisier


Zoë van de Berg



DVS’69 E1                                                                          Trainer/coach: Arno Mulder/ Melissa de Boer

Dames

Heren

Isa Vlasbom

Luke Barretto Favaro

Bianca Blom

Thijs Mulder

Sanne Hofland


Tessa Hage



DVS’69 E2                                                                Trainers/Coaches: Isabelle Hello/ Daphne Tiggelaar

Dames

Heren

Maud Jansen

Sem van den Brink

Isabella Hernandez

Martijn Groenewegen



DVS’69 F1                                                                     Trainers/coaches: Sabrina vd Haar/Jordi Donker

Dames

Heren

Emma Baan


Janieke Veen


Tess Verwijs


Tanisha Sambo






 
 

Sponsoring