Veldcompetitie

Wedstrijdschema 1e helf veld 2020-2021:


Zaterdag 26 september 2020        
Tijd Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Plaats Scheidsrechter/Vervoer
15:30 DVS '69 1 Merwede 1 1   Schildman H.I.Ambacht  Bondscheidsrechter
14:10 DVS '69 2 Conventus 2 1   Schildman H.I.Ambacht  Bondscheidsrechter (Eelco)
12:40 DVS '69 3 PKC/Vertom 10 1   Schildman H.I.Ambacht  Christiaan
11:15 DVS '69 A1 DSO (K) A1 1   Schildman H.I.Ambacht  Dennis v. T. 
09:50 DVS '69 A2 Conventus A3 1   Schildman H.I.Ambacht  Erik
09:30 DVS '69 B1 GKV B2 2   Schildman H.I.Ambacht  Jasper
10:30 GKV/Enomics C3 DVS '69 C1   Molenvliet GORINCHEM Martijn G., Janieke, Liv, Martijn W (Elissa)
12:30 KCR C3 DVS '69 C2   Reyerpark KCR RIDDERKERK fiets
11:00 DVS '69 C3 Korbatjo C2 2   Schildman H.I.Ambacht  Jelle
11:30 Vitesse (Ba) D3 DVS '69 D1     De Bongerd BARENDRECHT Kyra, Evy Kl., Veerle (Lizelot)
09:45 DVS '69 D2 Conventus D1 3   Schildman H.I.Ambacht  Melissa
10:00 PKC/Vertom E2 DVS '69 E1     Oostpolder PAPENDRECHT Roos, Sabrin, Evi (Jinthe)
09:00 Korbatjo E3 DVS '69 E2     H.Parkhurstweg OUD-BEIJERLAND Tess, Nikki (Romy) 
09:30 GKV/Enomics E3 DVS '69 E3   Molenvliet GORINCHEM Sherine, Mark, Lise, Irsa (Anouk) 
10:45 DVS '69 E4 RWA E3 3   Schildman H.I.Ambacht  Linda
09:00 HKC (Ha) F2 DVS '69 F1     Boven Hardinxveld HARDINXV.-GIESSEND. Fleur, Joris, Lieke
Zaterdag 3 oktober 2020          
Tijd Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Plaats Scheidsrechter/Vervoer
16:00 Fortis 1 DVS '69 1     Diezestraat OOST-SOUBURG  i.o.o.
16:15 Albatros 4 DVS '69 2     Develstein ZWIJNDRECHT  i.o.o.
15:30 Oranje Wit (D) 6 DVS '69 3     Stadspolders DORDRECHT  i.o.o.
12:15 Merwede A2 DVS '69 A1     Thorbeckelaan SLIEDRECHT  Manon, Lisanne, Marit (Nikki)
13:15 Albatros A4 DVS '69 A2     Develstein ZWIJNDRECHT fiets
09:45 PKC B5 DVS '69 B1   Oostpolder PAPENDRECHT Laura, Annelynn, José (Leonie)
11:00 DVS '69 C1 Merwede C2 1   Schildman H.I.Ambacht  Gerwin
10:00 DVS '69 C2 RWA C3 1   Schildman H.I.Ambacht Dennis v. K.  
14:30 Oranje Zwart C1 DVS '69 C3     Munnikendijk WESTMAAS Senna, Joëlle, Luna (Amber)
09:00 DVS '69 D1 Kinderdijk D4 1   Schildman H.I.Ambacht Marc
09:00 ADO D2 DVS '69 D2     Trekdam 'S-GRAVENDEEL Femm, Joëlle, Noa, Milan (Iris)
10:00 DVS '69 E1 HKC (Ha) E3 2   Schildman H.I.Ambacht  Sanne
09:00 DVS '69 E2 KOAG E2 3   Schildman H.I.Ambacht  Jo-Lynn
11:00 DVS '69 E3 ADO E1 3   Schildman H.I.Ambacht  Linda
10:15 KCC/CK Kozijnen E3 DVS '69 E4     Schenkel CAPELLE A.D. IJSSEL Mara, Stef, Julia, Ivy (Alina)
10:00 DVS '69 F1 Keep Fit '70 F1 3   Schildman H.I.Ambacht  Melanie
Zaterdag 10 oktober 2020          
Tijd Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Plaats Scheidsrechter/Vervoer
15:30 Juliana 1 DVS '69 1   Gem.   OUD GASTEL  i.o.o.
13:45 Vriendensch.(H) 4 DVS '69 2     Sluisweg HARDINXV.-GIESSEND.  i.o.o.
10:15 DVS '69 3 DeetosSnel 7 1   Schildman H.I.Ambacht Dennis v. T. 
11:15 ADO A2 DVS '69 A1     Trekdam 'S-GRAVENDEEL  Zoë, Emma, Linda (Famke)
14:15 Oranje Wit (D) A4 DVS '69 A2     Stadspolders DORDRECHT fiets
13:15 Merwede B3 DVS '69 B1     Sluisweg HARDINXV.-GIESSEND. Eva N., Leonie, Eva W. (Annelynn) 
09:15 DVS '69 C1 Albatros C4 2   Schildman H.I.Ambacht  Tomas
10:15 DVS '69 C2 Twist C3 2   Schildman H.I.Ambacht  Jelle
10:15 DVS '69 C3 Focus C1 3   Schildman H.I.Ambacht  Kim
09:15 DVS '69 D1 PKC/Vertom D5 1   Schildman H.I.Ambacht  Lisa
09:00 Triade D1 DVS '69 D2     Waterlinie NIEUWPOORT Emma, Josephine, Cody, Antony (Benthe)
09:00 Vriendensch.(H) E2 DVS '69 E1     Sluisweg HARDINXV.-GIESSEND. Famke, Jinthe, Roos (Evi)
09:00 Kinderdijk E4 DVS '69 E2     Molenzicht ALBLASSERDAM Fieke, Tess (Fiene)
10:30 ACKC E4 DVS '69 E3     De Alm ALMKERK Mirjam, Patrick, Anouk, Sherine (Irsa)
09:15 DVS '69 E4 Nieuwerkerk E6 3   Schildman H.I.Ambacht  Marloes
09:00 Vriendensch.(H) F1 DVS '69 F1     Sluisweg HARDINXV.-GIESSEND. Caitlin, Loïs, Lieke
Zaterdag 17 oktober 2020          
Tijd Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Plaats Scheidsrechter/Vervoer
15:30 DVS '69 1 Korbis 1 1   Schildman H.I.Ambacht  Bondscheidsrechter
14:10 DVS '69 2 KCR 5 1   Schildman H.I.Ambacht  Bondscheidsrechter (Edwin)
09.45 DVS’69 B1 SKV B1 1  Schildman H.I.Ambacht Jeroen
Zaterdag 24 oktober 2020          
Tijd Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Plaats Scheidsrechter/Vervoer
15:30 DVS '69 1 Albatros 1 1   Schildman H.I.Ambacht  Bondscheidsrechter
14:10 DVS '69 2 ADO 2 1   Schildman H.I.Ambacht  Bondscheidsrechter (Raymond)


Voor aanvullingen, wijzigingen en eventuele oefenwedstrijden zie Wedstrijdinformatie.


A.u.b. zo snel mogelijk afmelden (liever niet natuurlijk ;)) bij het desbetreffende wedstrijdsecretariaat:

Zaterdag 5 september 2020

 

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

16:00

Albatros 1

DVS '69 1

 

  Develstein

ZWIJNDRECHT

 i.o.o.

14:30

ADO 2

DVS '69 2

 

  Trekdam

'S-GRAVENDEEL

 i.o.o.

15:30

PKC/Vertom 10

DVS '69 3

 

  Oostpolder

PAPENDRECHT

 i.o.o.

11:30

DSO (K) A1

DVS '69 A1

 

   Molenvliet

KLUNDERT

 Melissa, Famke, Anoek (Linda) 

12:30

Conventus A3

DVS '69 A2

 

  Develstein

ZWIJNDRECHT

fiets

13:05

Korbatjo B1

DVS '69 B1

 

  Parkhurstweg

OUD BEIJERLAND

Eva W., Isa, Eva N. (Tessa)

10:30

DVS '69 C1

GKV/Enomics C3

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jeroen

11:30

DVS '69 C2

KCR C3

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jelle

10:00

Korbatjo C2

DVS '69 C3

 

  H.Parkhurstweg

OUD-BEIJERLAND

Luna, Lara, Amber (Linde)

09:30

DVS '69 D1

Vitesse (Ba) D3

1

  Schildman

H.I.Ambacht

Sanne

10:30

Conventus D1

DVS '69 D2

 

  Develstein

ZWIJNDRECHT

fiets

10:30

DVS '69 E1

PKC/Vertom E2

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Brigitte

10:30

DVS '69 E2

Korbatjo E3

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Melanie

09:30

DVS '69 E3

GKV/Enomics E3

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Kim

09:00

RWA E3

DVS '69 E4

 

  Landweg

POORTUGAAL

Indy, Julia, Ivy, Benjamin (Stef)

09:30

DVS '69 F1

HKC (Ha) F2

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jo-Lynn

Zaterdag 12 september 2020

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

DVS '69 1

KCR 1

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter

14:10

DVS '69 2

NIO 2

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter (Raymond)

12:45

DVS '69 3

Oranje Wit (D) 6

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Dennis T.

11:25

DVS '69 A1

Merwede A2

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Erik

10:00

DVS '69 A2

Albatros A4

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jasper

09:30

DVS '69 B1

Oranje Zwart B1

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Gerwin

09:30

Merwede C2

DVS '69 C1

 

  Thorbeckelaan

SLIEDRECHT

Jasmijn, Lina, Chris, Tess (Thijs) 

10:45

RWA C3

DVS '69 C2

 

  Landweg

POORTUGAAL

Isa, Danique, Tess, Mara (Bianca)

11:00

DVS '69 C3

Oranje Zwart C1

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Iris

10:30

Kinderdijk D4

DVS '69 D1

 

  Molenzicht

ALBLASSERDAM

fiets

10:45

DVS '69 D2

ADO D2

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Melissa

09:30

HKC (Ha) E3

DVS '69 E1

 

  Boven Hardinxveld

HARDINXV.-GIESSEND.

Famke, Lieke, Jinthe (Sabrin)

10:00

KOAG E2

DVS '69 E2

 

Groene Wetering

KRIMPEN A.D. IJSSEL

Fiene, Romy (Nikki)

09:00

ADO E1

DVS '69 E3

 

  Trekdam

'S-GRAVENDEEL

Irsa, Mirjam, Lise, Anouk (Mark)

09:45

DVS '69 E4

KCC/CK Kozijnen E3

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Linda

09:00

Keep Fit '70 F1

DVS '69 F1

 

Vierhoeven

ROOSENDAAL

Lieke, Caitlin, Loïs

Zaterdag 19 september 2020

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

Kinderdijk 1

DVS '69 1

 

  Molenzicht

ALBLASSERDAM

 i.o.o.

16:45

OZC 2

DVS '69 2

 

  De Enk

ROTTERDAM

 i.o.o.

12:40

DeetosSnel 7

DVS '69 3

 

  Vorrinklaan

DORDRECHT

 i.o.o.

12:05

DVS '69 A1

ADO A2

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Sander

10:45

DVS '69 A2

Oranje Wit (D) A4

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Tomas

11:45

Albatros C4

DVS '69 C1

 

  Develstein

ZWIJNDRECHT

fiets

10:40

Twist C3

DVS '69 C2

 

  Claudius Civilislaan

VLAARDINGEN

Sanne, Jasmijn, Lars, Laura (Anna)

10:00

Focus C1

DVS '69 C3

 

  Hoge Neerstraat

ETTEN-LEUR

Sanaya, Linde, Michelle (Joëlle)

09:00

PKC/Vertom D5

DVS '69 D1

 

  Oostpolder

PAPENDRECHT

Lizelot, Evi J., Elina (Elin)

11:30

DVS '69 D2

Triade D1

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Iris

09:30

DVS '69 E1

Vriendensch.(H) E2

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jo-Lynn

10:30

DVS '69 E2

Kinderdijk E4

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Laura

10:30

DVS '69 E3

ACKC E4

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Melanie

09:00

Nieuwerkerk E6

DVS '69 E4

 

De Kleine Vink Veld

NIEUWERKERK AD IJSSEL

Alina, Pim, Benjamin, Indy

09:30

DVS '69 F1

Vriendensch.(H) F1

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Brigitte

Zaterdag 26 september 2020

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

DVS '69 1

Merwede 1

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter

14:10

DVS '69 2

Conventus 2

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter (Eelco)

12:40

DVS '69 3

PKC/Vertom 10

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Christiaan

11:15

DVS '69 A1

DSO (K) A1

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Dennis v. T.

09:50

DVS '69 A2

Conventus A3

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Erik

09:30

DVS '69 B1

GKV B2

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jasper

10:30

GKV/Enomics C3

DVS '69 C1

 

Molenvliet

GORINCHEM

Martijn G., Janieke, Liv, Martijn W (Elissa)

12:30

KCR C3

DVS '69 C2

 

Reyerpark KCR

RIDDERKERK

fiets

11:00

DVS '69 C3

Korbatjo C2

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jelle

11:30

Vitesse (Ba) D3

DVS '69 D1

 

  De Bongerd

BARENDRECHT

Kyra, Evy Kl., Veerle (Lizelot)

09:45

DVS '69 D2

Conventus D1

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Melissa

10:00

PKC/Vertom E2

DVS '69 E1

 

  Oostpolder

PAPENDRECHT

Roos, Sabrin, Evi (Jinthe)

09:00

Korbatjo E3

DVS '69 E2

 

  H.Parkhurstweg

OUD-BEIJERLAND

Tess, Nikki (Romy) 

09:30

GKV/Enomics E3

DVS '69 E3

 

Molenvliet

GORINCHEM

Sherine, Mark, Lise, Irsa (Anouk) 

10:45

DVS '69 E4

RWA E3

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Linda

09:00

HKC (Ha) F2

DVS '69 F1

 

  Boven Hardinxveld

HARDINXV.-GIESSEND.

Fleur, Joris, Lieke

Zaterdag 3 oktober 2020

 

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

16:00

Fortis 1

DVS '69 1

 

  Diezestraat

OOST-SOUBURG

 i.o.o.

16:15

Albatros 4

DVS '69 2

 

  Develstein

ZWIJNDRECHT

 i.o.o.

15:30

Oranje Wit (D) 6

DVS '69 3

 

  Stadspolders

DORDRECHT

 i.o.o.

12:15

Merwede A2

DVS '69 A1

 

  Thorbeckelaan

SLIEDRECHT

 Manon, Lisanne, Marit (Nikki) 

13:15

Albatros A4

DVS '69 A2

 

  Develstein

ZWIJNDRECHT

fiets

09:45

PKC B5

DVS '69 B1

 

Oostpolder

PAPENDRECHT

Laura, Annelynn, José (Leonie)

11:00

DVS '69 C1

Merwede C2

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Gerwin

10:00

DVS '69 C2

RWA C3

1

  Schildman

H.I.Ambacht

Dennis v. K.  

14:30

Oranje Zwart C1

DVS '69 C3

 

  Munnikendijk

WESTMAAS

Senna, Joëlle, Luna (Amber)

09:00

DVS '69 D1

Kinderdijk D4

1

  Schildman

H.I.Ambacht

Marc

09:00

ADO D2

DVS '69 D2

 

  Trekdam

'S-GRAVENDEEL

Femm, Joëlle, Noa, Milan (Iris)

10:00

DVS '69 E1

HKC (Ha) E3

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Sanne

09:00

DVS '69 E2

KOAG E2

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jo-Lynn

11:00

DVS '69 E3

ADO E1

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Linda

10:15

KCC/CK Kozijnen E3

DVS '69 E4

 

  Schenkel

CAPELLE A.D. IJSSEL

Mara, Stef, Julia, Ivy (Alina)

10:00

DVS '69 F1

Keep Fit '70 F1

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Melanie

Zaterdag 10 oktober 2020

 

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

Juliana 1

DVS '69 1

 

Gem. 

OUD GASTEL

 i.o.o.

13:45

Vriendensch.(H) 4

DVS '69 2

 

  Sluisweg

HARDINXV.-GIESSEND.

 i.o.o.

10:15

DVS '69 3

DeetosSnel 7

1

  Schildman

H.I.Ambacht

Dennis v. T.

11:15

ADO A2

DVS '69 A1

 

  Trekdam

'S-GRAVENDEEL

 Zoë, Emma, Linda (Famke)

14:15

Oranje Wit (D) A4

DVS '69 A2

 

  Stadspolders

DORDRECHT

fiets

13:15

Merwede B3

DVS '69 B1

 

  Sluisweg

HARDINXV.-GIESSEND.

Eva N., Leonie, Eva W. (Annelynn) 

09:15

DVS '69 C1

Albatros C4

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Tomas

10:15

DVS '69 C2

Twist C3

2

  Schildman

H.I.Ambacht

 Jelle

10:15

DVS '69 C3

Focus C1

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Kim

09:15

DVS '69 D1

PKC/Vertom D5

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Lisa

09:00

Triade D1

DVS '69 D2

 

  Waterlinie

NIEUWPOORT

Emma, Josephine, Cody, Antony (Benthe)

09:00

Vriendensch.(H) E2

DVS '69 E1

 

  Sluisweg

HARDINXV.-GIESSEND.

Famke, Jinthe, Roos (Evi)

09:00

Kinderdijk E4

DVS '69 E2

 

  Molenzicht

ALBLASSERDAM

Fieke, Tess (Fiene)

10:30

ACKC E4

DVS '69 E3

 

  De Alm

ALMKERK

Mirjam, Patrick, Anouk, Sherine (Irsa)

09:15

DVS '69 E4

Nieuwerkerk E6

3

  Schildman

H.I.Ambacht

 Marloes

09:00

Vriendensch.(H) F1

DVS '69 F1

 

  Sluisweg

HARDINXV.-GIESSEND.

Caitlin, Loïs, Lieke

Zaterdag 17 oktober 2020

 

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

DVS '69 1

Korbis 1

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter

14:10

DVS '69 2

KCR 5

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter (Edwin)

09.45

DVS’69 B1

SKV B1

1

 Schildman

H.I.Ambacht

Jeroen

Zaterdag 24 oktober 2020

 

 

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Accommodatie

Plaats

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

DVS '69 1

Albatros 1

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter

14:10

DVS '69 2

ADO 2

1

  Schildman

H.I.Ambacht

 Bondscheidsrechter (Raymond)

 

 
 

Sponsoring