Recreantennieuws 3

Feest februari 2013

 

Afgelopen zaterdag 23 februari organiseerden we onze feestavond in ons clubhuis DVS69 voor oud-leden, familieleden, partners, kennissen o.a. v.v. leden van ASWH, personeel Plus Volgerlanden.
Zoals we laatst al hadden geschreven was dit spontaan onder een aantal recreanten opgekomen. Tussen half negen en negen uur kwamen de meeste disco- feestgangers achter elkaar binnen gelopen. Zoals we deze avond geteld   hadden waren er ongeveer tussen de 40 en 50 genodigden in ons clubhuis binnen.Feest februari 2013 Eerlijk gezegd had onze organisatie op iets meer discogangers verwacht, helaas hoorden we achteraf dat deze waren uitgenodigd op een verjaardagsfeestje (Robin alsnog gefeliciteerd) maar dit mocht de pret uiteraard niet drukken. Hoewel de groep zeer gemêleerd was heeft iedereen zich prima vermaakt, zo kon je heerlijk dansen, wilde je even kletsen onder elkaar, alles was deze avond mogelijk. De drankjes en hapjes waren prima verzorgd, onze DJ (Nico) voelde zich uitstekend thuis achter zijn draaitafel. Ook konden we af en toe meegenieten met de muziekbeelden die te zien waren op het LCD/scherm en via de beamer   op het witte doek. Een gezellig feest staat of valt met het draaien van de juiste en goede muziek. Feest februari 2013 
Zo draaiden we door tot in de laatste uurtjes….. Natuurlijk gaat onze dank uit naar het barpersoneel, Hilly, Annamarie, Iris, Jantine en Wessel.  De Plus Volgerlanden bedankt voor de diversen versnaperingen.  Iedereen die onze avond bezocht heeft heel hartelijk bedankt en wie weet proberen we in het najaar nogmaals iets te organiseren

Namens, de recreantengroep             
Nico, Jan en Harry                                                                              
PS Wessel en Tomas
(bedankt voor het
schoonmaken en opruimen van de kantine
 
 

Sponsoring