Recreantennieuws 2

 

 

Voor iedereen die de behendigheid in korfbal heel leuk is gaan vinden en lekker sportief bezig wil blijven, zonder zich in het wedstrijdgebeuren te storten, is er bij ons in de vereniging al een aantal jaren een sportieve recreantengroep. Deze recreantengroep deelt de lol voor de sport met elkaar of onder elkaar zoals onze vereniging dan ook de naam draagt. Recreaten DVS'69

Door Vriendschap Sterk.
Onderling worden we dan door een aantal medespelers getraind. Zij delen hun passie en kennis en zorgen er steeds weer voor dat onze groep nieuwe leerstof van bepaalde trainingsoefeningen krijgt. Voor een ieder die lekker fanatiek bezig wilt zijn en verder wil groeien, trainen we dan bepaalde situaties die in wedstrijden eventueel voor   kunnen komen.
Zoals we allemaal weleens over een bepaald gezegde spreken:
Van het een komt het ander, Is er een idee ontstaan onder een aantal van deze sportieve recreanten o.A Bas vd Ven, Wim Becks, Nico Kars, Karin de Haan, Jan Scheurwater en Harry vd Wielen om een toernooi bij DVS zien te organiseren.Recreanten DVS'69
Inmiddels heeft deze toernooi commissie hun eerste bijeenkomst gehad. Intussen hebben zij bepaalde ideeën uitgewerkt en op papier gezet, zoals o.a het organiseren van het toernooi, het aanschrijven van meerdere recreanten groepen,
het financiële plaatje, het regelen van scheidsrechters, ect, ect.

Namens, de recreantengroep
De Toernooicommissie
 
 

Sponsoring