Zaalcompetitie

Het zaalprogramma voor 2018-2019 is terug te vinden in ons Zaalinformatieboekje.

Voor aanvullingen, wijzigingen en eventuele oefenwedstrijden zie Wedstrijdinformatie.

Zaterdag 24 november 2018

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:30

DVS '69 1

Weidevogels 1

Sophiahal

Bondscheidsrechter

17:10

DVS '69 2

Weidevogels 2

Sophiahal

Bondscheidsrechter

16:00

DVS '69 B1

Oranje Wit (D) B3

Sophiahal

Marc

15:00

DVS '69 B3

Olympia (S) B2

Sophiahal

Gerwin

14:00

DVS '69 C1

Albatros C4

Sophiahal

Dennis v K

13:00

DVS '69 D2

Olympia (S) D4

Sophiahal

Jelle

10:00

DVS '69 E1

Maassluis E1

Ridderhal Nieuw

Chris

11:00

DVS '69 E2

PKC E9

Ridderhal Nieuw

Iris v A

11:00

DVS '69 E3

Nieuwerkerk E9

Ridderhal Nieuw

Kim

10:00

DVS '69 F1

Oranje Wit (D) F2

Ridderhal Nieuw

Linda S

09:00

DVS '69 F2

Juliana F3

Ridderhal Nieuw

Daniek

09:00

DVS '69 F3

Korbatjo F2

Ridderhal Nieuw

Jo-Lynn

Zaterdag 1 december 2018

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

16:40

Korbis 1

DVS '69 1

De Dreef

in onderling overleg

15:25

Korbis 2

DVS '69 2

De Dreef

in onderling overleg

16:15

Erasmus 3

DVS '69 3

Erasmus

in onderling overleg

13:30

TOGO A1

DVS '69 A1

Omnium

Sander, Linda, Iris (Daniek)

14:00

DSO (K) B1

DVS '69 B1

De Niervaert

Lisanne, Manon, Melissa (Anoek)

13:40

Ventura Sport B1

DVS '69 B2

Apollohal

Sander, Amber, Mereke (Jara)

10:10

NIO D2

DVS '69 D1

Wilgenring

Thijs, Bianca, Danique (Mara)

09:00

RWA E5

DVS '69 E3

Rhoon

Benthe, Nikki, Cody

10:00

Vriendensch.(H) F1

DVS '69 F1

De Wielewaal

Roos, Sabrin (Jinthe)

12:00

HKC (Ha) F3

DVS '69 F2

Het Dok

Veerle, Lotte (Mara)

Zaterdag 8 december 2018

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

16:10

Kinderdijk 1

DVS '69 1

Molenzichthal

in onderling overleg

14:50

Kinderdijk 2

DVS '69 2

Molenzichthal

in onderling overleg

14:40

ONDO (M) A1

DVS '69 A1

De Sprong

Kim, Chris, Stefan (Jo-Lynn)

18:00

Conventus B1

DVS '69 B1

Develsteinhal

Fiets

16:30

Sporting Delta B3

DVS '69 B2

Deltahal

Jara, Pim, David (Tamara)

16:05

NIO B1

DVS '69 B3

Wilgenring

Emma, Zoë, Marit Pa. (Nynke)

17:25

Kinderdijk C3

DVS '69 C1

Molenzichthal

Fiets

12:00

Sperwers D1

DVS '69 D1

Wielewaal

Lina, Martijn, Isa (Jasmijn S.)

11:00

ZKV (Zu) D2

DVS '69 D2

Drenkwaard

Tanisha, Amber, Chris (Michelle)

10:00

IJsselvogels E1

DVS '69 E1

Zuidplas

Janieke, Isa (Tess)

12:00

Albatros E5

DVS '69 E2

Develsteinhal

Elin, Charlot (Joëlle)

09:00

KCC E3

DVS '69 E3

Schenkel

Milan, Noa, Antony

09:30

GKV/Enomics F3

DVS '69 F3

Van Rappardhal

Irsa, Lise (Sherine)

Zaterdag 15 december 2018

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

17:25

DVS '69 1

ONDO (G) 1

Sophiahal

Bondscheidsrechter

16:10

DVS '69 2

ONDO (G) 2

Sophiahal

Bondscheidsrechter

18:35

DVS '69 3

DSO (K) 4

Sophiahal

Jasper

15:00

DVS '69 A1

Seolto A1

Sophiahal

Eelco

13:00

DVS '69 B2

PKC B6

Sophiahal

Tomas

14:00

DVS '69 B3

Eureka B1

Sophiahal

Lisa

11:00

DVS '69 C1

Merwede C4

Ridderhal Oud

Sander v D

10:00

DVS '69 D1

Eureka D1

Ridderhal Oud

Remy

09:00

DVS '69 D2

KCR D4

Ridderhal Oud

Christiaan

11:00

DVS '69 E1

Gemini E1

Ridderhal Nieuw

Elianne

10:00

DVS '69 E2

DeetosSnel E3

Ridderhal Nieuw

Laura

10:00

DVS '69 E3

IJsselvogels E6

Ridderhal Nieuw

Saskia

09:00

DVS '69 F2

Vriendensch.(H) F3

Ridderhal Nieuw

Melissa

09:00

DVS '69 F3

HKC (Ha) F4

Ridderhal Nieuw

Melanie

Zaterdag 22 december 2018

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

10:00

PKC E9

DVS '69 E2

PKC-hal

Kyra, Femm (Elin)

13:30

Keep Fit '70 F1

DVS '69 F1

Laco Rucphen

Famke, Evy (Lieke)

10:00

HKC (Ha) F4

DVS '69 F3

Het Dok

Tess, Mark (Miriam)

Zaterdag 5 januari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

11:00

Nieuwerkerk E9

DVS '69 E3

De Kleine Vink Hal

Iris, Nikki, Noa

11:00

Sporting Delta F2

DVS '69 F3

Deltahal

Miriam, Sherine (Irsa)

 

Vrijdag 11 januari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

21:20

Merwede 7

DVS '69 3

De Stoep

in onderling overleg

Zaterdag 12 januari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

19:00

Vitesse (Ba) 1

DVS '69 1

Bongerdhal

in onderling overleg

17:30

Vitesse (Ba) 2

DVS '69 2

Bongerdhal

in onderling overleg

10:30

ADO A1

DVS '69 A1

De Schenkel

Jelle, Jeroen, Jo-Lynn (Kim)

12:40

ADO B2

DVS '69 B1

De Schenkel

Linda, Sander, Famke (Rens)

11:40

ADO B3

DVS '69 B2

De Schenkel

Jordi, Tamra, Sander (Amber)

12:30

Vitesse (Ba) B2

DVS '69 B3

Bongerdhal

Nikki, Nikita, Marit Pl. (Emma)

10:10

ACKC C4

DVS '69 C1

De Jager

Eva N., Leonie, Martijn (Laura)

12:05

KCR D2

DVS '69 D1

De Wissel

Mara, Laura, Lisanne (Danique)

13:00

Korbis E3

DVS '69 E1

De Dreef

Tess, Liv (Janieke)

12:55

SKV E1

DVS '69 E2

Sportz. De Bolderik

Evy, Joëlle (Femm)

12:00

KOAG E3

DVS '69 E3

Krimpenerw. College

Cody, Milan, Benthe

10:00

Movado F1

DVS '69 F1

Oranje Withal

Lieke, Jinthe (Sabrin)

09:55

SKV F1

DVS '69 F2

Sportz. De Bolderik

Fiene, Mara (Veerle)

09:00

SKV F2

DVS '69 F3

Sportz. De Bolderik

Lise, Mark (Tess)

Zaterdag 19 januari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:35

DVS '69 1

WION 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

17:20

DVS '69 2

WION 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

16:10

DVS '69 3

Thor (R) 2

Ridderhal Oud

Patrice

15:00

DVS '69 A1

TOP (A) A2

Ridderhal Oud

Jasper

14:00

DVS '69 B1

Korbatjo B1

Ridderhal Oud

Dennis v T

13:00

DVS '69 B2

Oranje Wit (D) B4

Ridderhal Oud

Erik

12:00

DVS '69 B3

Ten Donck B1

Ridderhal Oud

Gerwin

11:00

DVS '69 C1

Triade C2

Ridderhal Oud

Sander v D

10:00

DVS '69 D1

Olympia (S) D3

Ridderhal Oud

Remy

09:00

DVS '69 D2

Thor (R) D1

Ridderhal Oud

Marc

09:00

DVS '69 E1

KCR E3

Ridderhal Nieuw

Rens

11:00

DVS '69 E2

Merwede E5

Ridderhal Nieuw

Sander B

10:00

DVS '69 F1

Springfield F1

Ridderhal Nieuw

Jeroen

09:00

DVS '69 F2

Vitesse (Ba) F1

Ridderhal Nieuw

Stefan

10:00

DVS '69 F3

ACKC F2

Ridderhal Nieuw

Brigitte

Zaterdag 26 januari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:00

ODO 1

DVS '69 1

De Hofstede

in onderling overleg

16:45

ODO 2

DVS '69 2

De Hofstede

in onderling overleg

18:05

PKC 8

DVS '69 3

PKC-hal

in onderling overleg

15:35

Swift (M) A1

DVS '69 A1

De Sprong

iris, Daniek, Linda (Chris)

16:00

Good Luck B1

DVS '69 B1

De Staver

Rens, Anoek, Lisanne (Famke)

11:05

Scheldevogels B1

DVS '69 B2

Tuinwijk

Mereke, Jara, Pim (David)

12:30

Nexus B1

DVS '69 B3

Margriethal

Nynke, Robin, Anna (Marit Pa.)

14:15

PKC C4

DVS '69 C1

PKC-hal

Tessa, Eva W., José (Annelynn)

09:00

't Capproen D1

DVS '69 D1

De Eendraght

Thijs, Jasmijn L., Jasmijn S. (Martijn)

10:30

Nexus D1

DVS '69 D2

Margriethal

Lars, Linde, Sanaya (Luna)

10:00

Oranje Wit (D) E5

DVS '69 E2

Oranje Withal

Charlot, Kyra (Evy)

10:00

't Capproen E2

DVS '69 E3

De Eendraght

Antony, Iris, Cody

09:00

PKC F3

DVS '69 F1

PKC-hal

Famke, Roos (Evy)

10:00

Merwede F3

DVS '69 F2

De Stoep

Indy, Julia (Lotte)

Zaterdag 2 februari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:45

Weidevogels 1

DVS '69 1

SRC Rottemeren

in onderling overleg

17:30

Weidevogels 2

DVS '69 2

SRC Rottemeren

in onderling overleg

12:00

Focus 2

DVS '69 3

De Borgh

in onderling overleg

13:00

Olympia (S) B2

DVS '69 B3

Olympia

Emma, Nikita, Robin (Zoë)

14:15

Albatros C4

DVS '69 C1

Walburghal

Fiets

10:00

Olympia (S) D4

DVS '69 D2

Olympia

Anna, Lara, Axel (Amber)

10:00

Maassluis E1

DVS '69 E1

Olympia

Lizelot, Evi (Isa)

10:00

Oranje Wit (D) F2

DVS '69 F1

Oranje Withal

Sabrin, Jinthe (Famke)

11:00

Juliana F3

DVS '69 F2

Het Veerhuis

Mara, Indy (Fiene)

12:00

Korbatjo F2

DVS '69 F3

De Boogerd

Tess, Sherine (Lise)

Zaterdag 9 februari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

17:55

DVS '69 1

Korbis 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

16:35

DVS '69 2

Korbis 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

15:20

DVS '69 3

Erasmus 3

Ridderhal Oud

Sander v D

14:00

DVS '69 A1

TOGO A1

Ridderhal Oud

Eelco

13:00

DVS '69 B1

DSO (K) B1

Ridderhal Oud

Patrice

12:00

DVS '69 B2

Ventura Sport B1

Ridderhal Oud

Dennis v K

11:00

DVS '69 D1

NIO D2

Ridderhal Oud

Tomas

10:00

DVS '69 D2

ZKV (Zu) D2

Ridderhal Oud

Manon

09:00

DVS '69 E3

RWA E5

Ridderhal Oud

Maxime

09:00

DVS '69 F1

Vriendensch.(H) F1

Ridderhal Oud

Sanne v D

09:00

DVS '69 F2

HKC (Ha) F3

Ridderhal Oud

Laura

Zaterdag 16 februari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:30

DVS '69 1

Kinderdijk 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

17:10

DVS '69 2

Kinderdijk 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

19:40

DVS '69 3

Merwede 7

Ridderhal Oud

Gerwin

16:00

DVS '69 A1

ONDO (M) A1

Ridderhal Oud

Dennis v T

15:00

DVS '69 B1

Conventus B1

Ridderhal Oud

Remy

14:00

DVS '69 B2

Sporting Delta B3

Ridderhal Oud

Christiaan

13:00

DVS '69 B3

NIO B1

Ridderhal Oud

Jelle

12:00

DVS '69 C1

Kinderdijk C3

Ridderhal Oud

Erik

11:00

DVS '69 D1

Sperwers D1

Ridderhal Oud

Stefan

13:35

Twist D2

DVS '69 D2

Westwijk

Luna, Michelle, Chris (Linde)

09:00

DVS '69 E1

IJsselvogels E1

Ridderhal Oud

Sander B

10:00

DVS '69 E2

Albatros E5

Ridderhal Oud

Rens

09:00

DVS '69 E3

KCC E3

Ridderhal Oud

Kim

10:00

DVS '69 F1

Keep Fit '70 F1

Ridderhal Oud

Jo-Lynn

09:00

DVS '69 F3

GKV/Enomics F3

Ridderhal Oud

Iris v A

Zaterdag 23 februari 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

13:10

DSO (K) 4

DVS '69 3

De Niervaert

in onderling overleg

14:00

Eureka B1

DVS '69 B3

De Fakkel

Zoë, Nikki, Nynke (Marit Pl.)

12:00

Eureka D1

DVS '69 D1

De Fakkel

Bianca, Lina, Mara (Martijn)

10:00

DeetosSnel E3

DVS '69 E2

DeetosSnel-hal

Joëlle, Elin (Charlot)

Zaterdag 2 maart 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

14:45

Oranje Wit (D) B3

DVS '69 B1

Oranje Withal

Linda, Manon, Melissa (Sander)

13:00

KCR D4

DVS '69 D2

De Wissel

Tanisha, Lars, Lara (Sanaya)

10:00

KCC E1

DVS '69 E1

Schenkel

Tess, Isa (Lizelot)

09:00

ACKC F2

DVS '69 F3

Sportz. 't Verlaat

Irsa, Miriam (Mark)

 

Zaterdag 9 maart 2019

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

19:45

ONDO (G) 1

DVS '69 1

Westlandhal

in onderling overleg

18:30

ONDO (G) 2

DVS '69 2

Westlandhal

in onderling overleg

13:30

Seolto A1

DVS '69 A1

Baskensburg

Sander, Stefan, Jelle (Daniek)

17:20

PKC B6

DVS '69 B2

PKC-hal

Jordi, Tamara, Amber (Jara)

14:00

Merwede C4

DVS '69 C1

De Stoep

Lotte, Laura, Mila (Martijn)

09:20

Gemini E1

DVS '69 E1

De Mammoet

Janieke, Evi (Liv)

09:00

IJsselvogels E6

DVS '69 E3

Zuidplas

Milan, Benthe, Antony

10:00

Vriendensch.(H) F3

DVS '69 F2

De Wielewaal

Veerle, Julia (Indy)

Zaterdag 16 maart 2019 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:35

DVS '69 1

Vitesse (Ba) 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

17:20

DVS '69 2

Vitesse (Ba) 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

16:10

DVS '69 3

Focus 2

Ridderhal Oud

Marc

15:00

DVS '69 A1

ADO A1

Ridderhal Oud

Patrice

12:00

DVS '69 B1

ADO B2

Ridderhal Oud

Christiaan

13:00

DVS '69 B2

ADO B3

Ridderhal Oud

Chris

14:00

DVS '69 B3

Vitesse (Ba) B2

Ridderhal Oud

Jeroen

11:00

DVS '69 C1

ACKC C4

Ridderhal Oud

Jasper

10:00

DVS '69 D1

KCR D2

Ridderhal Oud

Manon

09:00

DVS '69 D2

Twist D2

Ridderhal Oud

Lisa

09:00

DVS '69 E1

Korbis E3

Ridderhal Nieuw

Maxime

11:00

DVS '69 E2

SKV E1

Ridderhal Nieuw

Brigitte

11:00

DVS '69 E3

KOAG E3

Ridderhal Nieuw

Saskia

10:00

DVS '69 F1

Movado F1

Ridderhal Nieuw

Elianne

09:00

DVS '69 F2

SKV F1

Ridderhal Nieuw

Melissa

10:00

DVS '69 F3

SKV F2

Ridderhal Nieuw

Sanne v D

Zaterdag 23 maart 2019 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:10

WION 1

DVS '69 1

WION-hal

in onderling overleg

16:45

WION 2

DVS '69 2

WION-hal

in onderling overleg

15:15

Thor (R) 2

DVS '69 3

Riederpoort

in onderling overleg

13:10

TOP (A) A2

DVS '69 A1

De Blikken

Jo-Lynn, Jeroen, Kim (Chris)

16:15

Korbatjo B1

DVS '69 B1

De Boogerd

Sander, Anoek, Famke (Manon)

15:15

Oranje Wit (D) B4

DVS '69 B2

Oranje Withal

David, Sander, Merek (Pim)

14:45

Ten Donck B1

DVS '69 B3

Reyerparkhal

Marit Pa., Marit Pl., Anna (Nikita)

11:00

Triade C2

DVS '69 C1

De Reiger

Annelynn, Leonie, Evy N. (Mila)

10:00

Olympia (S) D3

DVS '69 D1

Olympia

Sanne, Isa, Laura (Jasmijn L.)

12:00

Thor (R) D1

DVS '69 D2

Riederpoort

Amber, Anna, Luna (Axel)

09:00

KCR E3

DVS '69 E1

De Wissel

Liv, Lizelot (Evi)

10:00

Merwede E5

DVS '69 E2

De Stoep

Femm, Evy (Kyra)

14:00

Springfield F1

DVS '69 F1

Parrestee

Lieke, Evy (Roos)

09:00

Vitesse (Ba) F1

DVS '69 F2

Bongerdhal

Lotte, Fiene (Julia)

Zaterdag 30 maart 2019 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

17:55

DVS '69 1

ODO 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

16:35

DVS '69 2

ODO 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

15:20

DVS '69 3

PKC 8

Ridderhal Oud

Eelco

14:00

DVS '69 A1

Swift (M) A1

Ridderhal Oud

Dennis v T

13:00

DVS '69 B1

Good Luck B1

Ridderhal Oud

Erik

12:00

DVS '69 B2

Scheldevogels B1

Ridderhal Oud

Lisa

11:00

DVS '69 B3

Nexus B1

Ridderhal Oud

Maxime

14:30

DVS '69 C1

PKC C4

Sophiahal

Dennis v K

13:30

DVS '69 D1

't Capproen D1

Sophiahal

Stefan

12:30

DVS '69 D2

Nexus D1

Sophiahal

Manon

09:00

DVS '69 E1

KCC E1

Ridderhal Oud

Laura

10:00

DVS '69 E2

Oranje Wit (D) E5

Ridderhal Oud

Melanie

10:00

DVS '69 E3

't Capproen E2

Ridderhal Oud

Linda S

09:00

DVS '69 F1

PKC F3

Ridderhal Oud

Elianne

09:00

DVS '69 F2

Merwede F3

Ridderhal Oud

Brigitte

10:00

DVS '69 F3

Sporting Delta F2

Ridderhal Oud

Daniek



 


A.u.b. zo snel mogelijk afmelden (liever niet natuurlijk ;)) bij het desbetreffende wedstrijdsecretariaat:
Aspiranten (B- en C-jeugd):          Annemieke Euser (06-42403707 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. )
Pupillen (D-, E- en F-jeugd):        Karin de Haan (06-41338208 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. )

Zaterdag 9 maart 2019

 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

19:45

ONDO (G) 1

DVS '69 1

Westlandhal

in onderling overleg

18:30

ONDO (G) 2

DVS '69 2

Westlandhal

in onderling overleg

13:30

Seolto A1

DVS '69 A1

Baskensburg

Sander, Stefan, Jelle (Daniek)

17:20

PKC B6

DVS '69 B2

PKC-hal

Jordi, Tamara, Amber (Jara)

14:00

Merwede C4

DVS '69 C1

De Stoep

Lotte, Laura, Mila (Martijn)

09:20

Gemini E1

DVS '69 E1

De Mammoet

Janieke, Evi (Liv)

09:00

IJsselvogels E6

DVS '69 E3

Zuidplas

Milan, Benthe, Antony

10:00

Vriendensch.(H) F3

DVS '69 F2

De Wielewaal

Veerle, Julia (Indy)

Zaterdag 16 maart 2019 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:35

DVS '69 1

Vitesse (Ba) 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

17:20

DVS '69 2

Vitesse (Ba) 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

16:10

DVS '69 3

Focus 2

Ridderhal Oud

Marc

15:00

DVS '69 A1

ADO A1

Ridderhal Oud

Patrice

12:00

DVS '69 B1

ADO B2

Ridderhal Oud

Christiaan

13:00

DVS '69 B2

ADO B3

Ridderhal Oud

Chris

14:00

DVS '69 B3

Vitesse (Ba) B2

Ridderhal Oud

Jeroen

11:00

DVS '69 C1

ACKC C4

Ridderhal Oud

Jasper

10:00

DVS '69 D1

KCR D2

Ridderhal Oud

Manon

09:00

DVS '69 D2

Twist D2

Ridderhal Oud

Lisa

09:00

DVS '69 E1

Korbis E3

Ridderhal Nieuw

Maxime

11:00

DVS '69 E2

SKV E1

Ridderhal Nieuw

Brigitte

11:00

DVS '69 E3

KOAG E3

Ridderhal Nieuw

Saskia

10:00

DVS '69 F1

Movado F1

Ridderhal Nieuw

Elianne

09:00

DVS '69 F2

SKV F1

Ridderhal Nieuw

Melissa

10:00

DVS '69 F3

SKV F2

Ridderhal Nieuw

Sanne v D

Zaterdag 23 maart 2019 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

18:10

WION 1

DVS '69 1

WION-hal

in onderling overleg

16:45

WION 2

DVS '69 2

WION-hal

in onderling overleg

15:15

Thor (R) 2

DVS '69 3

Riederpoort

in onderling overleg

13:10

TOP (A) A2

DVS '69 A1

De Blikken

Jo-Lynn, Jeroen, Kim (Chris)

16:15

Korbatjo B1

DVS '69 B1

De Boogerd

Sander, Anoek, Famke (Manon)

15:15

Oranje Wit (D) B4

DVS '69 B2

Oranje Withal

David, Sander, Merek (Pim)

14:45

Ten Donck B1

DVS '69 B3

Reyerparkhal

Marit Pa., Marit Pl., Anna (Nikita)

11:00

Triade C2

DVS '69 C1

De Reiger

Annelynn, Leonie, Evy N. (Mila)

10:00

Olympia (S) D3

DVS '69 D1

Olympia

Sanne, Isa, Laura (Jasmijn L.)

12:00

Thor (R) D1

DVS '69 D2

Riederpoort

Amber, Anna, Luna (Axel)

09:00

KCR E3

DVS '69 E1

De Wissel

Liv, Lizelot (Evi)

10:00

Merwede E5

DVS '69 E2

De Stoep

Femm, Evy (Kyra)

14:00

Springfield F1

DVS '69 F1

Parrestee

Lieke, Evy (Roos)

09:00

Vitesse (Ba) F1

DVS '69 F2

Bongerdhal

Lotte, Fiene (Julia)

Zaterdag 30 maart 2019 

 

 

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Scheidsrechter / Vervoer

17:55

DVS '69 1

ODO 1

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

16:35

DVS '69 2

ODO 2

Ridderhal Oud

Bondscheidsrechter

15:20

DVS '69 3

PKC 8

Ridderhal Oud

Eelco

14:00

DVS '69 A1

Swift (M) A1

Ridderhal Oud

Dennis v T

13:00

DVS '69 B1

Good Luck B1

Ridderhal Oud

Erik

12:00

DVS '69 B2

Scheldevogels B1

Ridderhal Oud

Lisa

11:00

DVS '69 B3

Nexus B1

Ridderhal Oud

Maxime

14:30

DVS '69 C1

PKC C4

Sophiahal

Dennis v K

13:30

DVS '69 D1

't Capproen D1

Sophiahal

Stefan

12:30

DVS '69 D2

Nexus D1

Sophiahal

Manon

09:00

DVS '69 E1

KCC E1

Ridderhal Oud

Laura

10:00

DVS '69 E2

Oranje Wit (D) E5

Ridderhal Oud

Melanie

10:00

DVS '69 E3

't Capproen E2

Ridderhal Oud

Linda S

09:00

DVS '69 F1

PKC F3

Ridderhal Oud

Elianne

09:00

DVS '69 F2

Merwede F3

Ridderhal Oud

Brigitte

10:00

DVS '69 F3

Sporting Delta F2

Ridderhal Oud

Daniek

 
 

Sponsoring