Wedstrijdinformatie


Aspirantenwedstrijden

Aspirantenwedstrijden zaterdag 20 april
 
11.15 uur Reeuwijk B1 - DVS B1
Vertrek: 10.00 uur
Dames: Famke, Manon, Lisanne, Melissa en Anoek
Heren: Sander en Rens
Afwezig: Linda
Reserves/invallers: Marit Pl en Nikki
Vervoer: Anoek, Famke en Rens
Plaats: Reeuwijk, Sportpark De Groene Zoom

12.00 uur Korbatjo B3 - DVS B2 -> er wordt gezocht naar een nieuwe datum
 
10.30  uur Focus B1 - DVS B3 -> er wordt gezocht naar een nieuwe datum
 
10.15 uur DVS C1 – SKV C1 -> verplaatst

 

Aspirantenwedstrijden woensdag 8 mei
 
19.00 uur DVS C1 – SKV 1
Aanwezig: 18.15 uur
Dames: Leonie, José, Annelynn, Laura, Tessa, Lotte, Eva N., Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Dennis van Kooten
Plaats: Sportpark Schildman, veld 1

* Betekenis (...) bij vervoer:

De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden. Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.
Afmelden van wedstrijden uiterlijk vóór woensdag bij Annemieke: 06-42403707 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Aspirantenwedstrijden zaterdag 3 december De Ridderhal
 
14.00 DVS B1 - PKC/SWKGroep B3
Aanwezig: 13.00 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Reserves: Famke en Sander
Afwezig: Linda
Scheidsrechter: Wessel
 
13.00 DVS C1 - Good Luck C2
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Scheidsrechter: Marc
 
12.00 DVS C2 - KCR C3
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Robin, Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Kim en Zoë
Scheidsrechter: Elianne
 
11.00 DVS C3 - ACKC C3
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Sanne v. S.
 
Aspirantenwedstrijden zaterdag 10 december
 
Let wel; ivm benodigde spelers/reserves bij A1, zal er vanuit C doorgeschoven gaan worden.
 
13.10 Merwede B2 -  DVS B1 te Sliedrecht
Vertrek: 12.15 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Vervoer: Iris, Kim, Jelle (Jo-Lynn)
Sporthal: De Lockhorst
 
13.00 uur Eureka C1 - DVS C1 te Ridderkerk
Vertrek: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Vervoer: Linda, Lisanne, Rens (Nadie)
Sporthal: Beverbol
 
14.00 OZC C2 - DVS C2 te Rotterdam-Zuid
Vertrek: 13.00 uur
Dames: Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Zoë en Kim
Afwezig: Robin
Vervoer: Nynke, Maaike, Sander (Nikki)
Sporthal: De Enk
 
12.30 Vriendenschaar (H) C3 - DVS C3 te Hardinxveld
Vertrek: 11.30 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Lotte en Laura H.
Vervoer: Jara, Tamara, Shenna (Anna)
Sporthal: Appelgaard
 
Pupillenwedstrijden

Pupillenwedstrijden zaterdag 20 april

09.15 uur DVS D1 - KOAG D2
Aanwezig: 08.30 uur
Dames: Bianca, Isa, Jasmijn L., Jasmijn S., Lina, Mara, Sanne, Danique, Laura
Heren:  Martijn en Thijs
Scheidsrechter: zie schema
Veld: 1

09.15 uur DVS E1 - Triade E1
Aanwezig: 08.30 uur
Dames: Isa, Janieke, Liv, Lizelot, Tess Evi J.
Scheidsrechter: zie schema
Veld: 5

10.15 uur DVS E2 - PKC E8
Aanwezig: 09.30 uur
Dames: Evy K., Kyra, Elin, Charlot, Femm, Joëlle
Afwezig: Lotte
Scheidsrechter: zie schema
Veld: 4

09.15 uur DVS E3 - SKV E3
Aanwezig: 08.30 uur
Dames: Benthe, Iris, Nikki, Noa
Heren: Cody, Milan, Antony
Scheidsrechter: zie schema
Veld: 4

09.00 uur Springfield F2 - DVS F1 te Hoeven
Vertrek: 08.00 uur
Dames: Famke, Lieke, Jinthe, Roos
Afwezig: Evy en Sabrin
Invallers uit F2
Vervoer: Lieke, Sabrin (Jinthe)
Sportcomplex: achter sporthal Parrestee

09.00 uur Sporting Delta F1 - DVS F3 te Dordrecht
Vertrek: 08.15 uur
Dames: Irsa, Tess, Miriam, Sherine, Lise
Heren:  Mark en Stef
vervoer: Tess, Lisa (Irsa)
Sportcomplex: Gravensingel
VERPLAATST NAAR

Woensdag 6 mei

18.30 uur Twist D2 - DVS D2 te Vlaardingen
Vertrek: 17.30 uur
Dames: Anna, Amber, Chris, Linde, Michelle, Lara, Luna, Sanaya, Tanisha 
Heren:  Lars en Axel
Vervoer: Tanisha, Linde, Michelle (Axel)
Sportcomplex: Claudius Civiluslaan

Woensdag 8 mei

17.00 uur DeetsosSnel F3 - DVS F2 te Dordrecht
vertrek: 16.15 uur
Dames: Lotte, Fiene, Julia, Mara, Indy, Veerle
vervoer: Veerle, Julia (Ivy)
Sportcomplex: Vorrinklaan

Dinsdag 14 mei

19.00 WION D1 - DVS D3 te Rotterdam Ommoord
Vertrek: 18.00 uur
Dames: Anna, Elissa, Marit, Senna, Jessica
Heren: Thomas
vervoer: Anna, Elissa (Thomas)
Sportcomplex: Max Planckplaats

 

* Betekenis (...) bij vervoer:
De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden.
Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.

Afmelden vóór woensdagavond bij Karin de Haan: 06-41338208 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 


 

Sponsoring