Wedstrijdinformatie


Zaalmagazine 2019-2020 beschikbaar

Alle informatie voor de zaalcompetitie is terug te vinden in het nieuwe zaalmagazine. Naast het wedstrijdprogramma bevat dit ook het scheidsrechtersschema, het zaalwachtschema en de instructies voor de zaalwacht.

Download het informatieboekje.

 
C- en D-teams

Wedstrijden C- en D-teams zaterdag 15 februari
 
13.00 uur DVS C1 – Sporting Delta C2
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Leonie, José, Annelynn, Laura H., Tessa, Lotte, Eva N., Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Christiaan
Plaats: Sophiahal
 
17.00 uur DVS C2 – Merwede C4
Aanwezig: 16.00 uur
Dames: Bianca, Sanne, Jasmijn L., Mara, Anna, Isa H., Laura W., Danique en Isa V.
Heren:
Afwezig: Lars en Martijn
Scheidsrechter: Manon
Plaats: Ridderhal (nieuw)
 
16.00 uur DVS D1 – Juliana D1
Aanwezig: 15.00 uur
Dames: Jasmijn S., Lina, Marit W., Elissa, Tess, Isa T., Janieke en Liv
Heren: Thijs
Afwezig: Martijn, Chris en Liv
Reserves: Senna en Linde
Scheidsrechter: Jasper
Plaats: Ridderhal (nieuw)
 
15.00 uur DVS D2 – SKV D1
Aanwezig: 14.00 uur
Dames: Lara, Sanaya, Linde, Michelle, Senna, Lizelot en Evi
Afwezig: Luna en Amber
Reserves: Elin, Kyra en …
Scheidsrechter: Gerwin
Plaats: Ridderhal (nieuw)
 
14.00 uur DVS D3 – PKC D6
Aanwezig: 13.00 uur
Dames: Elin, Kyra, Evy, Charlot, Benthe, Iris en Joëlle
Heren: Antony en Milan
Scheidsrechter: Kim
Plaats: Ridderhal (nieuw)
 
 
Wedstrijden C- en D-teams zaterdag 22 en 29 februari
 
Alle teams zijn vrij.

 

* Betekenis (...) bij vervoer:

De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden. Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.
Afmelden van wedstrijden uiterlijk vóór woensdag bij Annemieke: 06-42403707 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Aspirantenwedstrijden zaterdag 3 december De Ridderhal
 
14.00 DVS B1 - PKC/SWKGroep B3
Aanwezig: 13.00 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Reserves: Famke en Sander
Afwezig: Linda
Scheidsrechter: Wessel
 
13.00 DVS C1 - Good Luck C2
Aanwezig: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Scheidsrechter: Marc
 
12.00 DVS C2 - KCR C3
Aanwezig: 11.00 uur
Dames: Robin, Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Kim en Zoë
Scheidsrechter: Elianne
 
11.00 DVS C3 - ACKC C3
Aanwezig: 10.00 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Mila en Eva W.
Scheidsrechter: Sanne v. S.
 
Aspirantenwedstrijden zaterdag 10 december
 
Let wel; ivm benodigde spelers/reserves bij A1, zal er vanuit C doorgeschoven gaan worden.
 
13.10 Merwede B2 -  DVS B1 te Sliedrecht
Vertrek: 12.15 uur
Dames: Linda, Jo-Lynn, Iris, Charlotte, Kim
Heren: Jelle, David, Jeroen
Vervoer: Iris, Kim, Jelle (Jo-Lynn)
Sporthal: De Lockhorst
 
13.00 uur Eureka C1 - DVS C1 te Ridderkerk
Vertrek: 12.00 uur
Dames: Daniek, Anoek, Famke, Linda, Lisanne, Manon, Nadie, Melissa
Heren: Rens en Sander
Vervoer: Linda, Lisanne, Rens (Nadie)
Sporthal: Beverbol
 
14.00 OZC C2 - DVS C2 te Rotterdam-Zuid
Vertrek: 13.00 uur
Dames: Nynke, Nikki, Emma, Maaike, Nikita
Heren: Sander v.d. W. en David
Reserves: Zoë en Kim
Afwezig: Robin
Vervoer: Nynke, Maaike, Sander (Nikki)
Sporthal: De Enk
 
12.30 Vriendenschaar (H) C3 - DVS C3 te Hardinxveld
Vertrek: 11.30 uur
Dames: Marit, Bibi, Shenna, Jara, Amber, Anna, Tamara, Mereke
Reserves: Lotte en Laura H.
Vervoer: Jara, Tamara, Shenna (Anna)
Sporthal: Appelgaard
 
E- en F-teams

Geen pupillen E- en F-wedstrijden voor zaterdag 22 en 29 februari.

Wedstrijden zaterdag 7 maart
Bij uitwedstrijden; vertrekken vanaf de parkeerplaats van De Ridderhal

10.00 uur Oranje Wit (D) E6 - DVS E1 te Dordrecht
Vertrek: 09.00 uur
Dames: Emma, Femm, Joëlle, Noa
Heren: Cody
Vervoer: Femm, Emma (Cody)
Sporthal: Oranje Withal


10.00 uur Sporting Delta E3 - DVS E2 te Dordrecht
Vertrek: 09.00 uur
Dames: Evy, Famke, Jinthe, Lieke, Roos, Sabrin
Vervoer: Roos, Evy (Sabrin)
Sporthal: De Deltahal

09.00 uur DeetosSnel E4 - DVS E3 te Dordrecht
Vertrek: 08.00 uur
Dames: Fiene, Fieke, Lotte, Nikki, Romy, Veerle
Vervoer: Romy, Veerle (Lotte)
Sporthal: DeetosSnel-hal

09.00 uur ADO E2 - DVS E4 te 's- Gravendeel
Vertrek: 08.00 uur
Dames: Anouk, Irsa, Lise, Mirjam, Sherine, Tess
Heren: Mark, Patrick
Vervoer: Sherine, Anouk (Patrick)
Sporthal: De Schenkel

09.30 Keep Fit'70 F1 - DVS F1 te Roosendaal
Vertrek: 08.00
Dames: Indy, Ivy, Julia, Mara
Heren: Pim, Stef
Vervoer: Mara, Pim en ...
Sporthal: In de Roos

09.00 uur Sporting Delta F2 - DVS F2 te Dordrecht
Vertrek: 08.00 uur
Dames: Alina, Fleur, Jinthe, Maartje
Heren: Danley, Tim
Vervoer: Jinthe, Maartje en ...
Sporthal: De Deltahal

Oefenwedstrijden 2e helft veld

Zaterdag 4 april

09.30 uur Dijkvogels E1 - DVS E3 te Maasdijk
Vertrek: 08.15 uur
Dames: Fiene, Fieke, Lotte, Nikki, Romy, Veerle
Vervoer: i.o.o.
Sportveld: De Kastine

10.30 uur Dijkvogels E2 - DVS E4 te Maasdijk
Vertrek: 09.15 uur
Dames: Anouk, Irsa, Lise, Mirjam, Sherine, Tess
Heren: Mark, Patrick
Vervoer: i.o.o.
Sportveld: De Kastine

09.30 Dijkvogels F1 - DVS F1 te Maasdijk
Vertrek: 08.15
Dames: Indy, Ivy, Julia, Mara
Heren: Pim, Stef
Vervoer: i.o.o.
Sportveld: De Kastine

Zaterdag 11 april

11.00 uur Nikantes E2 - DVS E1/E2 te Hoogvliet
Vertrek: 09.45 uur
Dames: Emma, Femm, Jinthe
Heren: Cody
Vervoer: i.o.o.
Sportveld: Botreep

10.00 uur Triade E3 - DVS E4 te Nieuwpoort
Vertrek: 09.00 uur
Dames: Anouk, Irsa, Lise, Mirjam, Sherine, Tess
Heren: Mark, Patrick
Vervoer: i.o.o.
Sportveld: Poortzicht

09.00 uur Kinderdijk F1 - DVS E3/F2 te Kinderdijk
Vertrek: 08.15 uur
Dames: Fiene, Fieke, Nikki, Fleur, Alina?
Heren: Danley, Tim
Vervoer: i.o.o.
Sportveld: Molenzicht


Uitwedstrijden: vertrek vanaf de parkeerplaats van De Ridderhal

 

* Betekenis (...) bij vervoer:
De (ouders van de) speler/speelster die bij het vervoer tussen haakjes staat, is reserve om te rijden.
Mocht één van de genoemde ouders niet kunnen rijden, dan kan deze de ouder tussen haakjes vragen met hem/haar van rijbeurt te ruilen.
Informeer wel even de coach van de ruil.

Afmelden vóór woensdagavond bij Karin de Haan: 06-41338208 / Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 


 

Sponsoring