Veldcompetitie

Wedstrijdschema 2e helf veld 2018-2019:

Zaterdag 18 mei 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Scheidsrechter/Vervoer

16:00

Atlas 1

DVS '69 1

-

i.o.o.

15:00

Nieuwerkerk 5

DVS '69 2

-

i.o.o.

14:30

OZC 4

DVS '69 3

-

i.o.o.

12:00

DVS '69 A1

KCR A2

1

Patrice

09:30

DVS '69 B1

Conventus B1

1

Remy

10:45

DVS '69 B2

't Capproen B1

1

Dennis v T

12:00

DVS '69 B3

Korbatjo B1

2

Lisa

10:15

Oranje Zwart C1

DVS '69 C1

-

Annelynn, José, Leonie

09:00

Nieuwerkerk D4

DVS '69 D1

-

Jasmijn L., Jasmijn S., Danique, Laura

10:30

DVS '69 D2

Valto D5

3

Maxime

09:35

Terda D1

DVS '69 D3

-

Anna, Marit (Senna)

11:00

Movado E1

DVS '69 E1

-

Janieke, Lizelot (Evi J.)

11:30

Albatros E5

DVS '69 E2

-

Eigen gelegenheid

11:00

PKC E9

DVS '69 E3

-

Iris, Antony, Noa

09:30

DVS '69 F1

Oranje Wit (D) F3

5

Iris

10:30

DVS '69 F2

Scheldevogels F1

4

Linda

09:30

DVS '69 F3

Movado F2

4

Kim

Zaterdag 25 mei 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

DVS '69 1

Stormvogels(W) 1

1

Bondscheidsrechter

14:10

DVS '69 2

IJsselvogels 3

1

Bondscheidsrechter

12:45

DVS '69 3

OZC 4

1

Jasper

12:50

Korbis A1

DVS '69 A1

-

Jo-Lynn, Sander, Jelle (Linda)  

13:45

Conventus B1

DVS '69 B1

-

Fiets

10:00

't Capproen B1

DVS '69 B2

-

Mereke, Jordi, Sander (Pim)

11:00

Korbatjo B1

DVS '69 B3

-

Nikita, Robin, Marit Pa. (Zoë)

11:45

DVS '69 C1

Oranje Zwart C1

1

Dennis v K

10:45

DVS '69 D1

Nieuwerkerk D4

1

Erik

10:45

Valto D5

DVS '69 D2

-

Lara, Luna, Amber (Tanisha)

10:45

DVS '69 D3

Terda D1

5

Melanie

10:45

DVS '69 E1

Movado E1

4

Stefan

09:45

DVS '69 E2

Albatros E5

4

Jelle

09:45

DVS '69 E3

PKC E9

5

Jeroen

09:00

DeetosSnel F2

DVS '69 F1

-

Jinthe, Roos (Sabrin)

10:00

Scheldevogels F1

DVS '69 F2

-

Lotte, Indy (Fiene)

10:00

Movado F2

DVS '69 F3

-

Miriam, Sherine (Stef)

Zaterdag 1 juni 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Scheidsrechter/Vervoer

15:30

DVS '69 1

Vitesse (Ba) 1

1

Bondscheidsrechter

14:10

DVS '69 2

Merwede 4

1

Bondscheidsrechter

12:30

HKC (Ha) 5

DVS '69 3

-

i.o.o.

12:30

DVS '69 A1

Reeuwijk A1

1

Patrice

11:00

DVS '69 B1

Reeuwijk B1

1

Marc

11:00

DVS '69 B2

Korbatjo B3

3

Remy

09:45

DVS '69 B3

Focus B1

1

Brigitte

11:00

SKV C1

DVS '69 C1

-

Tessa, Laura, Eva W. 

10:00

KOAG D2

DVS '69 D1

-

Mara, Laura, Martijn, Isa

11:00

DVS '69 D2

Twist D2

2

Melissa

10:00

DVS '69 D3

WION D1

4

Manon

09:00

Triade E1

DVS '69 E1

-

Tess, Evi J. (Lizelot)

11:00

PKC E8

DVS '69 E2

-

Kyra, Charlot (Emma)

10:00

SKV E1

DVS '69 E3

-

Benthe, Milan, Cody

10:00

DVS '69 F1

Korbatjo F1

5

Elianne

09:00

DVS '69 F2

DeetosSnel F3

4

Jo-Lynn

09:00

DVS '69 F3

Sporting Delta F1

5

Sanne v D

Zaterdag 15 juni 2019

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Veld

Scheidsrechter/Vervoer

16:00

Rust Roest 1

DVS '69 1

-

i.o.o.

13:00

Vriendensch.(H) 3

DVS '69 2

-

i.o.o.

11:00

DVS '69 3

Maassluis 4

1

Sander D

11:15

Fortuna B3

DVS '69 B1

-

Lisanne, Manon, Melissa (Sander)

10:45

Voltreffers B1

DVS '69 B2

-

Jara, Pim, Tamara (Amber)

14:00

PKC B3

DVS '69 B3

-

Emma, Zoë, Anna (Nynke)

10:00

DVS '69 C1

GKV C2

1

Gerwin

09:00

DVS '69 D1

KCC D2

1

Tomas

11:15

ZKV (Zu) D1

DVS '69 D2

-

Chris, Sanaya, Lars (Lara)

10:45

Emergo D1

DVS '69 D3

-

Anna, Senna (Elissa)

09:00

DVS '69 E1

PKC E4

5

Daniek

09:00

DVS '69 E2

Kinderdijk E4

4

Kim

10:00

DVS '69 E3

GKV E4

4

Linda

10:00

ADO F1

DVS '69 F1

-

Evy, Famke (Roos)

10:30

Ventura Sport F1

DVS '69 F2

-

Fiene, Mara (Lotte)

10:00

Juliana F3

DVS '69 F3

-

Irsa, Mara (Miriam)


Voor aanvullingen, wijzigingen en eventuele oefenwedstrijden zie Wedstrijdinformatie.


A.u.b. zo snel mogelijk afmelden (liever niet natuurlijk ;)) bij het desbetreffende wedstrijdsecretariaat:
 
 

Sponsoring